06.02.2016. 16:43
Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderu duelī Lesteras «City» sestdien ar 3:1 (1:0) izbraukumā uzveica Mančestras «City» vienību.

Pēc izcīnītās uzvaras Lesteras vienība Mančestras klubu kopvērtējumā apsteidz par sešiem punktiem.

Mača rezultātu jau spēles trešajā minūtē pēc soda sitiena izspēles atklāja Lesteras kluba vācu aizsargs Roberts Hūts. Tāpat arī otrajā puslaikā līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida vien trīs minūtes, kad pēc meistarīgas pretinieku apspēlēšanas ar skaistu sitienu izcēlās alžīrietis Rijiāds Mahrezs.

Ar to gan viesiem nepietika un pēc 12 minūtēm Hūts pēc stūra sitiena izspēles ar galvu pārcēla bumbu pāri Mančestras komandas un Anglijas valstsvienības pamatvārtsargam Džo Hārtam.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva, kad precīzs bija argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, tomēr tas netraucēja Lesteras futbolistiem svinēt svarīgu uzvaru ar 3:1.

Kopvērtējumā līdere ar 53 punktiem 25 spēlēs ir Lesteras «City», kas par sešiem punktiem apsteidz Mančestras «City».

Pa 45 punktiem 24 spēlēs guvušas Totenhemas «Hotspur» un Londonas «Arsenal», kas 25.kārtas spēlēs spēkosies attiecīgi ar «Watford» un «Bournemouth» komandām. Piektā ar 40 punktiem ir Mančestras «United», bet par punktu mazāk iekrājuši Vesthemas «United» futbolisti. Sestdien Vesthemas vienība tiksies ar «Southampton», bet svētdien Mančestras «United» viesosies pie šosezon neveiksmīgi spēlējošās čempiones Londonas «Chelsea».