20.07.2016. 20:39
Lai arī par MMA cīkstoņa Broka Lesnara izgāzto dpinga pārbaudi nesen jau tika ziņots, šodien kļuva zināms, ka arī otru pārbaudi, kas notika tieši pirms UFC 200 cīņām, sportists ir izgāzis.

Iepriekš jau ziņojām, ka Broks Lesnars nevarēja iziet dopinga kontroli, kas notika jūnijā, tamdēļ tika apšaubīda viņa uzvara UFC 200 ietvaros notikušajā cīņā pret Marku Hantu, taču šodien ir kļuvis zināms, ka arī tieši pirms pašas cīņas Lesnara organismā ir bijušas aizliegtas vielas.

Lai arī pagaidām netiek ziņots, kas tieši Lesnara analīzēs ir atrasts, neoficiāli ir parādījusies informācija, ka tas varētu būt klomifēns, t.i., antiestrogēnu grupai piederošs preparāts, kas tiek lietots, lai samazinātu iespējamās blakusparādības, kas var rasties lietojot anaboliskos steroīdus.

Jāpiebilst, ka vakar tika ziņots, ka otrs augsta līmeņa UFC cīkstonis, Džons Džonss, par kura izgāzto dopinga testu visi uzzināja īsi pirms UFC 200 pasākuma, arī bija lietojis divus preparātus, kas paredzēti anabolisko steroīdu lietošanu pavadošo blakusparādību minimizēšanai.

Pašlaik vēl nav zināms kādu lēmumu Broka Lesnara sakarā pieņems UFC, jo viņš par uzvarēto cīņu saņēma rekordlielu honorāru – 2.5 miljonus ASV dolāru. Savukārt cīņā zaudējušais Markuss Hants iepriekš, vēl pēc tam, kā kļuva zināms par oponenta pirmo iekrišanu dopinga pārbaudē, jau bija paziņojis, ka vēlas vismaz daļu no Lesnaram izmaksātā honorāra.

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...ESPN: The Worldwide Leader in Sports2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties