05.02.2017. 19:42

Dakaras rallija dibinātāja Tjerī Sabīna savulaik izveidotās "Enduropale Le Touquet" sacensības norisinās Francijā, jūras krastā izveidotā trasē, kas sastāv gan no ātrām sekcijām, gan tramplīnu un šķēršļu joslām. Ik gadu tajās startē tūkstošiem gan profesionālu motosportistu, gan amatieru, bet šogad solo klasē uz starta stājās nepilns 1100 dalībnieku.

Pirmo deviņu vietu ieguvēji trīs stundās paguva veikt 14 apļus, bet Leons Kozlovskis bija starp tiem, kas nobrauca 11 apļus, aizvadot sīvu cīņu līdz finišam.

Vadošajā simtniekā Kozlovskim izdevās ielauzties sestajā aplī, bet turpinājumā viņš kāpa arvien augstāk. Desmitajā aplī latviešu motokrosa vecmeistars jau ierindojās 76. pozīcijā, bet līdz finišam pakāpās uz 65. vietu. Tāpat viņam izdevies iegūt godalgoto trešo vietu starpt veterānu klases braucējiem.

Pirms gada "Enduropale Le Touquet" sacīkstēs Kozlovskis finišēja 167. pozīcijā, kā arī bija 19. ātrākais starp veterāniem. Sportists uz starta devās ar "Suzuki" motociklu.

Par uzvarētāju kopējā ieskaitē kļuva Deimonds Martenss ("Yamaha"), kurš pēc nedaudz vairāk nekā trīs stundās veikto 14 apļu laikā, par vairāk nekā divām ar pusi minūtēm apsteidza iepriekšējo gadu šo sacensību uzvarētāju Adriēnu van Beverenu ("Yamaha"). Trešo vietu šogad guvis Rišārs Fura ("Honda").

Rezultāti: MotorsTools

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131