26.12.2013. 14:48
Ar sportu saistītu Krievijas amatpersonu paziņojumos pamazām kļūst skaidrākas jauna Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba aprises. Kamēr KHL ar oficiālu paziņojumu vēl nenāk klajā, Sočos tiek plānots jauns klubs "Delfin".

Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko jau paguvis nākt klajā ar paziņojumu, ka Sočos tiks veidota KHL komanda: "Tur tiks radīts jauns klubs. Kā man teica gubernators Aleksandrs Tkačovs, komandu sauks "Delfin"."

Šis fakts pats par sevi nav nekas neparasts, jo KHL klubs Sočos ticis plānots jau iepriekš. Jau septembra sākumā par visu Krasnodaras apgabala hokeja komandu ģenerālmenedžeri tika iecelts bijušais Krievijas uzbrucējs Pāvels Burē, kurš pats toreiz atzina, ka viņa darbības augstākais mērķis ir KHL kluba izveide Sočos.

Tuvojoties 2014.gada ziemas olimpiskajām spēlēm, aktivizējas arī runas par KHL komandas Sočos likteni. Šodien Burē jau nāca klajā ar konkrētāku informāciju: "Tas, ka Sočos tiks veidots klubs "Delfin", jau bija skaidrs. Tagad vien atlicis noskaidrot, kad komanda startēs KHL. Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc Soču olimpiādes."

Iepriekš izskanējusi informācija, ka jaunā kluba veidotāji centīsies panākt Soču vienības startu jau nākamajā sezonā. Tāpat pazīstamais hokejists atklāja, ka būs jaunizveidotā kluba ģenerālmenedžeris, un pats nodarbosies ar komandas galvenā trenera meklējumiem.

Zināms, ka nākamgad KHL pievienosies somu vienība "Jokerit". Tāpat šosezon ir izskanējusi arī Malmes "Redhawks" vēlme startēt KHL. 2013./14.gada sezonā KHL debitēja Vladivostokas "Admiral" un Zagrebas "Medveščak".

Izmantotie resursi:ИТАР-ТАСС - Новости в России и миреЧемпионат.com: новости спорта - Чемпионат.comLapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties