04.06.2015. 16:31
Pitsburgas "Penguins" īpašnieki Rons Bērkls un Mario Lemjē noalgojuši kompāniju "Morgan Stanley", lai izpētītu iespējamo kluba pārdošanu. Abi īpašnieki apgalvo, ka tiek meklētas dažādas iespējas, taču tas nenozīmējot pilnīgu komandas pamešanu.

Kluba vadība šo paziņojumu izplatīja trešdienas vakarā, lai sīkāk apspriestu šo procesu. "Mēs veicam regulārus pārskatus par mūsu biznesu un, tāpēc piesaistījām firmu, lai tā palīdzētu ar saviem padomiem un ieskatiem. Izpirkām komandu, kad tā atradās uz bankrota sliekšņa. Esam nodrošinājuši tās ilgtermiņa nākotni Pitsburgā un raduši spēcīgu pamatu turpmākiem panākumiem. Ir pienācis laiks izpētīt mūsu iespējas."

Pat ja Lemjē un Bērkls nolemj pārdot pingvīnus, viņi cer uz turpmāku iesaistīšanos dažādu lēmumu pieņemšanā, saglabājot saikni ar komandu.

"Mērķis bija nostiprināt Pitsburgas komandu kā laukumā, tā arī ārpus tā," Lemjē saka. "Mūsu zvaigznēm ir ilgtermiņa līgumi, viņi ir ieguvuši dziļu un kaislīgu atbalstītāju bāzi, un es ticu, ka komanda ir labi pozicionēta tās nākotnei. Neatkarīgi no notiekošā, plānoju palikt iesaistīts komandā kādā statusā, kā arī abi ar Ronu paturēsim daļu kluba akciju."

"Morgan Stanley" ir tā pati kompānija, kura veicināja Buffalo "Sabres" pārdošanu Terijam Pegulam 2011. gadā

Izmantotie resursi:TSNBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties