20.09.2013. 21:42
Šovakar Cēsu sporta kompleksā ar vīriešu Virslīgas spēli starp patreizējo čempioni "Lekringu" un vicečempioni "Lielvārdi" tika atklāta Latvijas Florbola čempionāta 21.sezona. Pārliecinošu uzvaru ar 6:0 izcīnīja komanda "Lekrings", kuras vārtsargs Normunds Krūmiņš atvairīja visus 29 pa viņa vārtiem izdarītos metienus.

"Lekrings" spēli uzsāka ar Lielvārdes florbola audzēkni Normundu Krūmiņu, kurš Cēsu komandā aizvada jau otro sezonu, vārtos. Pasteidzoties notikumiem pa priekšu, jāsaka, ka Krūmiņš pret savu bijušo komandu, kurā spēlē arī viņa jaunākais brālis, aizvadīja jau kārtējo lielisko maču, teju 56 minūtēs neielaižot nevienus vārtus. "Lielvārde" sāka ar Igoru Ivanovu vārtos. Lai arī aktīvāk uzbruka lielvārdieši, 13.minūtē cēsnieks Dāvis Vildes guva 21.čempionāta pirmos vārtus – 1:0. Līdz 1.pārtraukumam lielvārdieši vienu reizi raidīja bumbiņu paši savos vārtos (0:2), bet 19.minūtē viņus ar precīzu metienu sarūgtināja Toms Rīsmanis – 0:3.

Otro periodu "Lielvārde" uzsāka ar Jāni Salceviču vārtos, bet lauzt spēles gaitu viesiem tā arī neizdevās. Otrajā trešdaļā Andris Rajeckis un Aleksandrs Abramovs panāca jau 5:0, bet pēdējā periodā Mārtiņš Rajeckis ar precīzu metienu uzstādīja "Lekringa" jaunās sezonas pirmās uzvaras galarezultātu – 6:0.

Uzvarētāju labā pa 2 (1+1) punktiem guva Mārtiņš Rajeckis un Aleksandrs Abramovs, bet par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Normunds Krūmiņš. Lielvārdes komandas sastāvā labākā spēlētāja gods tika Jurim Gribustam.

Izmantotie resursi:floorball.lvLatvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties