08.10.2016. 19:39

Spēles pirmā trešdaļa aizritēja laukuma saimnieku zīmē, kas atspoguļojās arī uz rezultāta tablo. Jau trešajā minūtē tika gūti pirmie vārti, kad pēc lieliskas Andra Rajecka diagonālās piespēles Andrim Malkavam, bumbiņa tika nogādāta vārtu priekšā Gintam Bērtulim – 1:0. Turpinājumā viesi divas minūtes sekmīgi nospēlēja skaitliskajā mazākumā un desmitajā minūtē izlīdzināja rezultātu, kad Lauris Ābols sekmīgi izspēlēja "sieniņu" ar Gvido Laugu. Tiesa, uzreiz cēsnieki atguva vārtus, kad kārta savu vārdu teikt bija otrajai maiņai, no vārtu priekšas vārtus gūstot Pēterim Trekšem. Drīz vien Emīls Dzalbs guva trešos vārtus, bet līdz ar trešdaļas beigu sirēnu Kārlis Bulmeisters panāca jau 4:1. Cēsnieki atkal vareni bija aizvadījuši pirmo periodu.

Otrajā trešdaļā bija nospēlēta vien nedaudz vairāk kā minūte, kad pēc veiksmīga rikošeta bumbiņa izlēca vārtu priekšā pie Bulmeistera un jau 5:1. Viesi gan nepadevās Kristeram Jansonam gūstot pirmos vārtus divu sezonu laikā, bet 34.minūtē tika izmantota cēsnieku paviršība un pretuzbrukumā Oskars Balodis samazināja starpību līdz 3:5. Emīls Dzalbs gan vēl spēja gūt sestos vārtus arī cēsniekiem.

Ja "Lekrings" līdz šim lieliski spēlē pirmos periodus, tad "Pārgauja" tieši trešo trešdaļu šosezon spēlē vissekmīgāk un tam pierādījums bija arī šī spēle. Otrā perioda beigās ieguvuši vairākumu, uzreiz pēc pārtraukuma viesi to arī izmantoja, kad vārtus guva Gvido Lauga. Lairs ritēja un tuvāk viesi netika, bet 57.minūtē pēc neveiksmīga Ābola metiena bumbiņa nonāca pie Laugas, kurš spēja rezultātu sadeldēt līdz minimumam. Jāspēlē bija vēl teju četras minūtes, taču šoreiz izglābties "Pārgaujai" neizdevās un nācās piedzīvot pirmo zaudējumu, kamēr Cēsu komanda turpina perfekti – piecas spēles un piecas uzvaras.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933