08.11.2015. 09:52
ELVI florbola līgas vīriešiem čempione un vicelīdere "Lekrings" (Cēsis) vakar viesojās Igaunijas pilsētā Jogevā, kur aizvadīja pārbaudes spēli pret šīs valsts vīriešu izlasi. Pārliecinoši pārāka ar 8:3 izrādījās kaimiņvalsts valstsvienība. Šodien pulksten 14.00 igauņiem pretī stāsies mūsu čempionāta līdere "Lielvārde".

Igaunijas labākie florbolisti šīs nedēļas nogales starptautisko spēļu starpbrīdi izmanto, lai gatavotos pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas notiks nākamā gada sākumā. Par sparingpartneriem igauņi izvēlējušies divas ELVI florbola līgas vīriešiem līderes - vakar viņi Jogevā krustoja nūjas ar 2.vietas īpašnieci "Lekringu", bet šodien viņiem pretī stāsies pirmo vietu ieņemošā "Lielvārde".

Cēsniekiem mačs pret ļoti motivētajiem igauņiem padevās ne īpaši veiksmīgs – jau pirmo 11 minūšu laikā "Lekringa" vārtsargam Normundam Krūmiņam trīs reizes nācās ķeksēt bumbiņu ārā no saviem vārtiem – 0:3. Tikai 28.minūtē Andris Rajeckis pēc Arta Savina piespēles atslēdza arī mājinieku vārtus (1:3), taču nekāda nopietnā pakaļdzīšanās neiznāca. 31.minūtē, kad rezultāts bija 1:4, vēlreiz nostrādāja kombinācija Savins – Rajeckis (2:4), bet 49.minūtē, kad rezultāts bija 2:5, pēc Toma Rīsmaņa piespēles vārtus guva Jānis Melderis – 3:5. Punktu spēlei ar trim rezultatīviem metieniem pielika Igauņi, sagādājot Cēsu komandai šīs sezonas smagāko zaudējumu – 3:8.

Par labāko spēlētāju "Lekringa" rindās tika atzīts divu rezultatīvu piespēļu autors Artis Savins. Andrim Rajeckim šajā mačā divi goli. Pirmos divus periodus cēsnieku vārtus sargāja Normunds Krūmiņš, kurš tika pārspēts piecas reizes, pēdējā trešdaļā trīs vārtus ielaida Miks Ozols.

Šodien pulksten 14.00 Jogevā savu spēku pret Igaunijas izlasi rādīs Latvijas izlases līdera Ata Blinda vadītie "Lielvārdes" florbolisti ar ELVI florbola līgas vīriešiem rezultatīvāko spēlētāju Tomu Akmeņlauku priekšgalā.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...