11.10.2017. 22:22

Otro zaudējumu trīs spēlēs piedzīvoja Krosno "Miasto Szkła" komanda, kas šovakar ar 75:92 piekāpās Toruņas "Polski Cukier". Stingru pamatu uzvarai "Polski Cukier" vienība ielika otrajā ceturtdaļā, kurā bija pārāka ar 30:18, kas pēc pirmā puslaika mājiniekiem deva +14 (49:35).

Mača otrajā daļā "Miasto Szkła" mājinieku pozīcijas īsti apdraudēt nespēja, piedzīvojot likumsakarīgu zaudējumu.

Viesiem rezultatīvākais ar 31:57 minūtēs gūtiem 20 punktiem (1/1 - 2p., 6/9 - 3p.) bija Dāvis Lejasmeiers. Lejasmeieram arī piecas rezultatīvas piespēles, divas atlēkušās bumbas, piecas kļūdas, viena pārķerta bumba, kā arī divas piezīmes.

Savu otro neveiksmi šosezon piedzīvoja arī Vladivostokas "Spartak Primorie", kas viesos ar 65:74 atzina Maskavas apgabala "Khimki-Podmoskovie" pārākumu. "Spartak" komandai visneveiksmīgākā padevās pirmā ceturtdaļa, kurā "Khimki-Podmoskovie" bija pārāka ar 26:17.

Zaudētājiem Artjoms Butjankovs 22:29 minūšu laikā izcēlās ar desmit punktiem (1/7 - 2p., 1/1 - 3p., 5/6 - s.m.), sešām atlēkušajām bumbām, četrām piezīmēm un vienu pārtverto bumbu.