14.01.2017. 23:16

Zviedrijas čempionātā "Sodertalje Kings" ar 86:80 savā laukumā pieveica "Boras Basket". Pēc pirmā puslaika laukuma saimnieki bija vadībā ar astoņu punktu pārsvaru, lai gan sāncenši ievadā bija iekrājuši četru punktu handikapu.

Uzvarētāju starta piecinieks guva par 11 punktiem vairāk nekā pretinieku līderi, un Dāvis Lejasmeiers laukumā pavadīja 33 minūtes, kuru laikā guva 19 punktus, realizējot vienīgo soda metienu, trīs no četriem divpunktu un četrus no sešiem tālmetieniem. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu zem sava groza un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

Francijas pēc spēka otrajā līgā "Nantes" ar 56:68 izbraukumā atzina "Poitiers" pārākumu. Laukuma saimnieki otro ceturtdaļu uzvarēja ar astoņu punktu pārsvaru, ieliekot pamatus panākumam, un viesiem pakaļdzīšanās vairs neizdevās.

Rihards Kuksiks, "Nantes" komandas jaunpienācējs, laukumā pavadīja 17 minūtes. Uzbrucējs guva piecus punktus, realizējot abus soda metienus un vienu no četriem trīspunktniekiem. Kuksika kontā arī divas atlēkušās bumbas.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430