27.02.2017. 23:55

Klaudio Ranjēri pagājušajā sezonā bija aizvedis Lesteru līdz sensacionālam Premjerlīgas čempionu titulam, bet šosezon komanda rādīja vāju sniegumu un ieguva vājus rezultātus. Šodienas spēli "Leicester" sagaidīja, atrodoties izkrišanas zonā, kā arī bez galvenā trenera Ranjēri, kurš ceturtdien tika atlaists. Viņa vietā šovakar komandu vadīja pagaidu treneris Kreigs Šekspīrs, bijušais Ranjēri palīgs.

Lesteras komanda maču uzsāka emocionāli un iedvesmoti, daudz vairāk atgādinot pagājušās sezonas komandu, nevis to sastāvu, kas mocījies šīs sezonas Premjerlīgā. "Liverpool" vārtsargam Simonam Miņolē jau pašā sākumā nācās glābt komandu no vārtu zaudējuma, bet 28. minūtē arī viņš nespēja apturēt Džeimija Vārdija izgājienu viens pret vienu. Vārdijs, spēlējot uz vienas līnijas ar Liverpūles aizsardzību, sagaidīja asu piespēli, uz kuru pretinieki reaģēja novēloti un sprintā vairs Vārdiju noķert nespēja.

Liverpūles problēmas kļuva vēl lielākas pēc neveiksmīgi atvairīta stūra sitiena puslaika izskaņā, kad bumba nokrita tieši pa sitienam Denijam Drinkvoteram, un viņš to spēcīgi un negaidīti nogādāja vārtos. Miņolē sitiena brīdi īsti neredzēja, taču arī pats sitiens izdevās lielisks.

Otrā puslaika sākumā Liverpūle uzbruka masīvi un radīja vairākas iespējas samazināt vārtu starpību, taču "Leicester" vārtos sekmīgi darbojās Kaspers Šmeihels. Aktīva spēle uzbrukumā nozīmēja vēl mazāku uzmanības pievēršanu aizsardzībai, kur Jirgena Klopa vadītā komanda jau tā šodien nebija perfekta, un Vārdijs izmantoja vēl vienu uzbrukumu, ar sitienu ar galvu nokārtojot jau 3:0.

Koutinju precīzs sitiens vārtu apakšējā stūrī palīdzēja Liverpūlei atgūt kaut nelielas cerības (1:3). Bet Lesteras aizsardzība un vidējā līnija šovakar bija ļoti aktīva visa mača garumā, kamēr "Liverpool" uzbrukumi palika arvien izmisīgāki un haotiskāki. Mača rezultāts līdz ar to vairs nemainījās, un "Liverpool" neizmantoja iespēju turnīra tabulā pakāpties uz trešo vietu.

Savukārt Lestera guvusi savu tikai sesto uzvaru šosezonu un ieņem 15. vietu, tiesa, joprojām tikai divus punktus virs izkrišanas zonas.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048