06.01.2015. 11:33
Neveiksmīgi šī gada Dakaras rallijs sākās un beidzās leģendārajam poļu tramplīnlēcējam Adamam Mališam, kuram otrajā posmā īsi pirms finiša sadega viņa bagijs.

Pēc 2011.gada sezonas Mališs noslēdza savu veiksmīgo tramplīnlēcēja karjeru, kuras laikā Mališs izcīnīja praktiski visus iespējamos titulus, izņemot olimpisko zeltu. Sportista kontā bija 39 uzvaras pasaules kausa posmos, četras reizes viņš triumfēja pasaules kausa kopvērtējumā, kā arī izcīnīja četrus individuālos pasaules čempiona titulus.

Pēc tramplīnlēcēja karjeras beigām poļu sportists pievērsās Dakaras rallijam, kurā Mališs uzrādīja atzīstamu sniegumu. Trijos rallijos sportists attiecīgi uzrādīja 37., 15. un 13.vietu.

Arī šogad pilots sāka apņēmīgi, jo pēc pirmā posma sportists ieņēma 18.vietu. Taču vakar garākajā posmā, kurā gaisa temperatūra uzkāpa līdz +42 grādiem, 35 kilometrus pirms finiša aizdegās un pilnībā sadega sportista braucamais. Par laimi, ekipāža šajā negadījumā necieta. Kā ziņo daži mediji, tad liesmas bagiju pārņēma tik ātri, ka sportisti nepaspēja izglābt savas personīgās mantas (tai skaitā pases).