11.07.2014. 23:45
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) superzvaigzne Lebrons Džeimss atgriezīsies Klīvlendas «Cavaliers» kluba rindās, informē Ziemeļamerikas mediji.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Par šādu savas karjeras pavērsienu Džeimss informējis ietekmīgo izdevumu «Sports Illustrated». Savu lēmumu atgriezties «Cavaliers» rindās basketbolists apstiprinājis arī sava sociālā tīkla «Twitter» kontā, publicējot saiti uz laikraksta mājaslapu, kur redzams virsraksts «Atgriežos mājās».

«Vienmēr esmu ticējis, ka atgriezīšos un noslēgšu savu karjeru tieši Klīvlendā,» izteicās Džeimss. «Es tikai nezināju, kad. Pēc iepriekšējās sezonas nemaz nebiju domājis kļūt par brīvo aģentu. Taču man ir divi dēli, turklāt mana sieva Savanna ir stāvoklī un gaida meitiņu. Tāpēc sāku domāt par to, kā būtu audzināt bērnus manā mājas pilsētā.»

«Tāpat raudzījos arī uz citām komandām, taču negrasījos doties kur citur, izņemot Klīvlendu. Jo vairāk laika pagāja domājot, jo vairāk sapratu, ka tā būs pareizi. Tas ir tas, kas mani dara laimīgu,» pauda 29 gadus vecais Džeimss.

Pirmos septiņus savas NBA spēlētāja karjeras gadus Džeimss pavadīja «Cavaliers» komandā, bet 2010.gadā viņš kā brīvais aģents pārcēlās uz Maiami «Heat». Kopā ar šo vienību viņš 2012. un 2013.gadā kļuva par līgas čempionu, bet šīgada finālā Maiami klubs atzina Sanantonio «Spurs» pārākumu.

Abos «Heat» triumfa gados Džeimss tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Tāpat viņš četras reizes kļuvis par sezonas vērtīgāko basketbolistu un desmit reizes piedalījies līgas Visu zvaigžņu spēlē.

Pēc iepriekšējā sezonas Džeimss kopā ar saviem komandas biedriem Maiami komandā Dveinu Veidu un Krisu Bošu izmantoja savos līgumos iekļautos punktus un kļuva par brīvajiem aģentiem. Tiesa, ilgu laiku nebija skaidrības, vai viņi tiešām grasās pamest «Heat» vai arī cenšas rast stimulu kluba vadībai pastiprināt sastāvu, lai atkal cīnītos par NBA čempiontitulu.

Šobrīd vēl nav zināms, ko grasās iesākt Veids, kurš «Heat» komandā pavadījis visu savu NBA karjeru, un Bošs.Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties