13.07.2015. 11:29
Attēlā Rihards Finsters ERGO OPEN 3.posmā, foto: V.Morozovs

Attēlā Rihards Finsters ERGO OPEN 3.posmā, foto: V.Morozovs

ERGO OPEN Latvijas pludmales čempionāta 4. posms vīriešu komandām no 15. līdz 17. jūlijam Saulkrastu Jūras parkā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies tradicionālā un populārā turnīra “BIGBANK Saulkrastu kokteilis” ietvaros, arī šoreiz solot līdzjutējiem vērot valsts labāko duetu cīņas, kā arī intriģējošu ārzemju komandu līdzdalību smilšainajos laukumos.

Turnīra pieteikumā ir lasāmi visu labāko Latvijas pludmales volejbolistu vārdi. Savu dalību pieteikuši arī pēdējo divu gadu pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kuri šosezon Latvijas čempionāta posmos vēl nav startējuši. Lai gan sociālajos tīklos Aleksandrs aktīvi meklē sev pārinieku, jo Jānis raugās piesardzīgi uz spēlēšanu šajā posmā, ņemot vērā viņa atlabšanu pēc operācijas, tomēr pietiekums par spēlētāju maiņu vēl nav saņemts. Tāpat gatavi startēt ir sezonas pirmo divu posmu uzvarētāji Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, trešā posma uzvarētāji Haralds Regža/Armands Āboliņš, kā arī Rihards Finsters/Edgars Točs, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs un citi labākie Latvijas dueti.

“BIGBANK Saulkrastu kokteilis” rīkotāji kā allaž ir parūpējušies arī par vairākām intrigām, piesaitot augsta līmeņa ārzemju duetus. Šovasar turnīrs būs īpašs ar to, ka dalībnieku pulkā būs arī sacensību 20 gadu vēsturē tālākie ciemiņi - Austrālijas pludmales volejbolisti Alisters Lins un Tālis Švarcs. Konkurenci viņiem veidos Igaunijas pieredzējušākie meistari Karels Kaiss un Argo Araks, kā arī Krievijas un Lietuvas dueti.

ERGO OPEN 4. posmam pieteikušies 42 dueti, no kuriem 16 labākajiem garantēta vieta pamatsacensībās, bet pārējie cīnīsies kvalifikācijā, noskaidrojot vēl astoņus pamatturnīra pārus. Latvijas čempionāta 4.posma kvalifikācijas sacensības un apakšgrupu turnīra spēles notiks trešdien, 15. jūlijā, bet piektdien, 17. jūlijā vispirms tiks aizvadīti astotdaļfināli un ceturtdaļfināli, bet plkst. 19 sāksies izšķirošās cīņas par iespaidīgu balvu fondu, kā arī daudzpusīga izklaides programma līdzjutējiem. Pludmales volejbola finālcīņas vainagos čempionu ballīte kopā ar Olgu Rajecku.

Pērn “BIGBANK Saulkrastu kokteiļa” finālā Rihards Finsters/Edgars Točs pārspēja Haraldu Regžu/Armandu Āboliņu, bet trešo vietu izcīnīja Mārtiņš Pļaviņš pārī ar Aleksandru Soloveju.

“ERGO OPEN” Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā, kas no 29. līdz 31. maijam norisinājās “Baltic Beach Hotel” pludmales volejbola stadionā, Majoros, uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, kuri finālā pārspēja Haraldu Regžu/Armandu Āboliņu. Trešo vietu izcīnīja Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, bet ceturtie palika Rihards Finsters/Edgars Točs. Otrajā posmā, kas 13. un 14. jūnijā tika aizvadīts Jēkabpilī, pirmās divas vietas bija nemainīgas, bet trešo ieņēma Finsters/Točs, kamēr ceturtie palika Ģirts Glāzers/Sandris Andrejevs. Savukārt trešajā posmā no 26. līdz 28. jūnijam Rīgā goda pjedestāls bija internacionāls – uzvarēja Haralds regža/Armands Āboliņš, otrie palika Maksims Petrovs/Aleksejs Povjakels no Igaunijas, bet trešo vietu ieņēma lietuvieši Arns Rumševics/Lukas Kazdailis.

Šosezon “ERGO OPEN” Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacentīsies piecos posmos. Skatītāji Latvijas čempionāta posmu varēs vērot arī Daugavpils novadā, bet čempionāta fināls no 11. līdz 13. septembrim notiks Jūrmalā.

Skatītāji laipni aicināti uz visiem Latvijas čempionāta “ERGO OPEN” posmiem, jo sezonas beigās kāds no līdzjutējiem kļūs par “Electra Fashion Cruiser” divriteņa īpašnieku!

Jau trešo gadu Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Turnīru atbalsta “LDz Infrastruktūra”.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem http://pludmales.volejbols.lv/

Uz visiem čempionāta posmiem skatītājiem ieeja ir bez maksas!Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties