26.06.2015. 00:21
Jau šo svētdien, 28.jūnijā Jelgavas kartinga trasē "Rullītis" tiks aizvadīts ceturtais Latvijas čempionāta posms Supermoto. Sacensību seriāls šoreiz norisināsies kopā ar Latvijas čempionātu Mazmotošosejā, tādēļ dienas pirmajā pusē dinamiskajā un līkumotajā trasē dosies Zelta Mopēda un skuteru klases, bet dienas otrajā pusē cīņā par pjedestālu iesaistīsies pašmāju un kaimiņu spēcīgākie Supermoto sportisti.

Šis būs jau 4.Latvijas čempionāta posms Supermoto, kurā, kā ierasts, startēs Latvijas spēcīgākie braucēji, tostarp Dzintars Baltais un čempions Krists Zicmanis. Protams, konkurenci mājiniekiem sagādās pieredzējušie kaimiņu sportisti. Paredzams, ka uz sacensībām ieradīsies šī brīža favorīti un līderi, igauņu brāļi Prants Pals un Patriks Pals. Taču spēcīgs pretendents uz pjedestālu noteikti būs Jedrzej Zuralski no Polijas. Sarežģītību sacensībām piešķirs arī pati trase, kuru organizators Lauris Liepiņš raksturo kā līkumotu un sarežģītu: „Ja pēc definīcijas Supermoto trases segumu 70% klāj asfalta sekcija un 30% grunts sekcija, tad šeit grunts klāj vismaz 40% no trases.”

Latvijas čempionāta 4.posms tiks atklāts ar Zelta mopēda un skuteru klašu startu, kas piešķirs papildu emocijas un iesildīs publiku pirms Supermoto sportistu cīņām. Kopumā līdzās Latvijas sportistiem, sacensībās piedalīsies braucēji arī no Igaunijas, Polijas un Krievijas.

Latvijas čempionāta Supermoto ieskaitē šogad paredzēti septiņi posmi. Pirmie trīs posmi veiksmīgi aizvadīti Madonā un Aravetē, Igaunijā. Nākamais čempionāta posms norisināsies 1.augustā Madonā un tiks piedzīvots vēl nebijis notikums, paralēli aizvadot Polijas čempionātu Supermoto, kas uz Latviju atvedīs Polijas ātrākos braucējus.

Kopvērtējums pēc aizvadītajiem trim posmiem: supermoto.lv

Sacensību dienaskārtība: supermoto.lvŪdensklubs Baltezers, Senču prospekts 45, Garkalnes n., LV-2164
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties