22.07.2016. 10:45
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības startu Riodežaneiro olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, paredzēts izvērtēt Latvijas Basketbola savienības (LBS) Treneru komisijas sanāksmē un valdes sēdē, kas paredzētas attiecīgi 27. un 28.jūlijā, informē LBS.

«Valstsvienības starts olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā izraisījis lielu interesi un dažādus viedokļus. Esmu pateicīgs visiem, kuriem nav vienaldzīgs komandas liktenis.

Lai rastu atbildes uz visiem jautājumiem un iezīmētu ceļu uz Eiropas 2017.gada čempionāta finālturnīru, esam lūguši valstsvienības treneru kolektīvu sagatavot detalizētu pārskatu par paveikto. Trešdien, 27.jūlijā, to izvērtēs LBS Treneru komisija, bet nākamajā dienā galveno treneri Ainaru Bagatski uzklausīsim LBS valdes sēdē,» norādīja LBS prezidents Valdis Voins.

Saistītie raksti

Latvijas basketbola izlase kvalifikācijas turnīrā Belgradā izstājās pusfinālā, kurā ar 70:77 ļoti saspringtā cīņā piekāpās Puertoriko valstsvienībai.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties