16.01.2015. 23:28
Pie sestās uzvaras Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas otrajā posmā tika "Vidzemes Augstskola"/"Valmiera Glass", kas savā laukumā salauza desmitajā vietā esošās "Jēkabpils-2" pretestību.

"Jēkabpils-2" veica pirmo vērā ņemamo izrāvienu, pirmās ceturtdaļas beigās tiekot pie astoņu punktu pārsvara (22:14), taču otrās ceturtdaļas sākumā vadībā jau bija "ViA"/"Valmiera Glass" (25:22). Mājinieki pirmo puslaiku noslēdza ar plus divi (38:36).

Jēkabpiliešiem atkal izdevās labs puslaika sākums, un viesi, palielinot pārsvaru, ceturtās ceturtdaļas ievadā jau bija priekšā ar deviņiem punktiem (63:54). Tomēr arī šoreiz valmierieši visnotaļ ātri prata atbildēt, lauzt cīņas gaitu un nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām izrauties vadībā ar 68:65. Spēlē uzvara ar 75:71.

Valmieriešu labā rezultatīvākie bija Sandris Vītols un Edgars Bergmanis, kuri guva attiecīgi 20 un 17 punktus. Viesiem visvairāk punktu iemeta Miķelis Liberts un Edijs Stiebriņš – pa 19 un 18 punktiem. Abi kopā izmeta 20 tālmetienus – Libertam 4/9, bet Stiebriņam 4/11.

Tikmēr viena spēle aizvadīta arī turnīrā par 11.-16. vietu. "Limbaži" savā laukumā ar rezultātu 100:83 pārspēja DSN/"Sporta Bodi". Viesi ne brīdi neatradās vadībā, taču līdz pat mača beigām turējās visnotaļ bīstamā attālumā. Uzvarētāju rindās 20 punktus guva Oskars Rusmanis, kurš trāpīja visus sešus tālmetienus, bet Vents Veinbergs tika pie 18 punktiem (3p. – 4/11). Viesiem 17 punkti Renāram Birkānam.