18.12.2015. 22:34
Pie ceturtās uzvaras pēc kārtas Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā piektdien tika "Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass", kas ar 70:61 mājās apspēlēja "Pārdaugavu/LU", savukārt "Saldus" mājās ar 70:54 pieveica "Līvānus".

Lai gan spēle Valmierā sākās līdzīgi, otrajā ceturtdaļā mājinieki iemeta četrus tālmetienus un guva 28 punktus, veicot izšķirošo izrāvienu (puslaikā 43:28). Tuvāk par astoņiem punktiem rīdzinieki turpinājumā vairs nespēja tikt, un mačs noslēdzās ar rezultātu 70:61.

Oto Grīnbergs uzvaru sekmēja ar 14 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un četrām pārtvertām bumbām, bet pa 12 punktiem sameta Toms Kohanovs, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles, un Ervīns Ivanovs. Rīdziniekiem neviens no spēlētājiem nespēja gūt pat desmit punktus.

Tā bija valmieriešu ceturtā uzvara pēc kārtas, un sēriju komanda mēģinās turpināt 6. janvārī mājās pret "Līvāniem".

"Līvānu" komanda šodien ar 54:70 viesos atzina grupas vicelīderes "Saldus" pārākumu. Viesus pievīla ārkārtīgi sliktā metienu precizitāte (2p. 28%, 3p. 31%, s.m. 41%...) un kļūdas (attiecība 7:20). Uzvarētājiem pa 17 punktiem un sešām bumbām Kārlim Žundam un Kaspars Baumanis, bet 12 punkti un 12 bumbas Kristam Pīterniekam. "Līvāniem" Emīls Sūrums izcēlās ar 18 punktiem un 13 bumbām.