20.12.2017. 22:15

KP BA/DSN savā laukumā uzņēma viesus no Ogres. Mājinieki nogulēja spēles sākumu, zaudējot pirmajā ceturtdaļā ar 16:25, nākamajās desmit minūtēs rīdzinieki atspēlēja sešus punktus, tomēr uz pārtraukuma aizgāja iedzinējos ar 37:40. Otrajā puslaikā spēlē iesaistījās pavisam cita DSN komanda, kas pretinieku grozā iemeta 37 punktus, savukārt savā ielaida tikai 16, mačam noslēdzoties ar 74:56.

Par rezultatīvāko uzvarētāju rindās kļuva Roberts Bērziņš, kurš iemeta 21 punktu, savukārt Jānis Gertners savāca desmit bumbas zem groziem. Ogrēniešu komandā 13 punktus iemeta Andris Berkolds.

Citā mačā „Kandava/Compor” piekāpās „Ķekavai/Optibet” ar 72:78. Arī šajā mačā viesi bija veiksmīgāki spēles sākumā – lai gan vienā brīdī kandavieši bija vadībā ar 12:10, četru minūšu laikā situācija mainījās uz 12:18, bet ceturtdaļa noslēdzās ar četru punktu starpību - 16:20. Pēc pārtraukuma „Kandava/Compor” pārņēma vadību – pēc Arvja Šavčenko precīza metiena divas sekundes pirms puslaika beigām rezultāts kļuva 33:30.

Trešajā ceturtdaļā viesi atkal izvirzījās vadībā pateicoties H.Rubeņa pieciem punktiem pēdējā minūtē – 51:57, bet noslēdzošajās desmit minūtēs komandas nocīnījās neizšķirti, līdz ar ko visa spēle noslēdzas ar 72:78. Guntars Strāķis iemeta 17 punktus KP BA/DSN labā, bet 16 punkti un 10 atlēkušās bumbas ir Matīsam Rudmiezim. Pārliecinoši labākais „Ķekavas/Optibet” vienībā bija Niks Saknītis ar 26 punktiem.

Divu studentu komanda cīņā ”Ventspils Augstskola” pārliecinoši apspēlēja RTU ar 97:61. Katrā no ceturtdaļām mājinieki parādīja labu sniegumu, kas visā spēlē deva uzvaru ar 36 punktu starpību. 22 punktus ventspilnieku laba iemeta Dāvis Gūtmanis, Reinim Krūmiņam 17 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Viesu rindās 22 punkti Mārtiņam Bērziņam.

KP BA/DSN – Ogre 74:56 (16:25, 21:15, 21:11; 16:5)Kandava/Compor – Ķekava/Optibet 72:78 (16:20, 17:10, 18:27, 21:21)Ventspils Augstskola – RTU 97:61 (26:14, 22:14, 25:17, 24:16

Izmantotie avoti:| Latvijas Basketbola savienība

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222