24.02.2015. 22:19
Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) spēlē Meža skolā ''Ventspils Augstskola'' izcīnīja uzvaru ar rezultātu 92:86, tādējādi paildzinot ''Juglas/b.a.L.L.'' zaudējumu sēriju līdz deviņiem zaudējumiem pēc kārtas.

Pirms nepilna mēneša Ventspilī abu komandu duelī pārāki ar rezultātu 98:72 bija mājinieki. Lai arī ''Jugla/b.a.L.L.'' atradās astoņu zaudētu spēļu sērijā, tomēr savās mājās bija iespēja revanšēties. Jau ar pašu spēles sākumu mājinieki parādīja, ka ar viņiem būs nopietni jārēķinās. No tālmetienu līnijas ''Jugla'' realizēja piecus no astoņiem trejačiem, kas vienā brīdī deva pat septiņu punktu pārsvaru (23:16), taču pirmās ceturtdaļas galotni veiksmīgāk aizvadīja ventspilnieki.

Otrajā ceturtdaļā viesu uzbrukumi vairāk balstījās uz Oskara Gorbanta, Klāva Čavara un Artūra Grīnberga pleciem, bet arī ar viņu veiksmēm uzbrukumā nepietika, lai puslaiku noslēgtu savā labā (42:43).

Kas neizdevās pirmajā puslaikā, tas izdevās trešajā ceturtdaļā, jo tā tika iesākta ar deviņiem viesu punktiem pēc kārtas (51:43). Pēc Grīnberga tālmetiena studenti panāca arī 17 punktu pārsvaru, taču ''Juglas'' basketbolisti nepadevās, un pēc centra spēlētāja Aivara Stikuta realizētā tālmetiena intriga saglabājās (66:74).

Pēdējā ceturtdaļā ''VeA'' nedaudz palielināja pārsvaru un spēles beigās to arī ar nelielām grūtībām noturēja, kas ļāva gūt uzvaru arī izbraukumā pret ''Juglu/b.a.L.L.'' ar 92:86. Ļoti rezultatīvs uzvarā bija viss ventspilnieku trio - Gorbants (30 punkti), Grīnbergs (24 p.) un Čavars (20 p.).

''BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L.'' - ''Ventspils Augstskola'' 86:92 (25:23, 18:19, 23:32, 20:18)Jugla/b.a.L.L.: Avenītis 20 p., Stikuts 18, Skvarnavičs 16, Krastiņš 13, Treimanis 8, Pētersons 5, Ķēdis 4, Žubulis 2, Kļaviņš, Jašuks.VeA: Gorbants 30, Grīnbergs 24 (12 rez. piespēles), Čavars 20, Stūris 9, Šulcs 7, Mitenbergs 2, Lēmanis, Piuss, Prūsis, Dzērve, Rozentāls.