26.03.2014. 21:55
Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) ceturtdaļfinālu sasniedza "VEF kadeti", kas izbraukumā ar 76:75 pārspēja "Vidzemes Augstskolas" basketbolistus.

Sērijā līdz divām uzvarām šodien notika izšķirošā cīņa – par vietu LBL2 ceturtdaļfinālā un iespēju cīnīties ar "Baltijas Tranzīta servisa" basketbolistiem sacentās "Vidzemes Augstskola" un "VEF kadeti". Pirmajā spēlē valmierieši bija pārāki ar 93:76, bet otrajā spēlē Nikolaja Mazura trenētie "VEF kadeti" bija pārāki ar 84:78.

Izšķirošo spēli labāk iesāka valmierieši, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar +14, bet puslaika pārtraukumā dodoties ar pieklājīgo +15 (47:32). Trešajā ceturtdaļā teju viss iekrātais pārsvars tika pazaudēts, bet pēdējā ceturksnī Rendijs Feikners ar soda metienu nodrošināja nepieciešamo +1 Mazura vadītajai komandai.

"VEF kadeti" dominēja zem groziem, izcīnot par 16 atlēkušajām bumbām vairāk (53 pret 37). Lai gan ViA krietni labāk uzbruka no tālākas distances (12/28 (43%) pret 5/22 (23%)), iespējams, ka uzvarai nepieciešamie daži punkti palika uz soda līnijas, kur valmierieši spēja iemest mazāk nekā pusi metienu (7/15).

Rīt LBL2 tiks noskaidrots atlikušais ceturtdaļfinālists - "Valmiera/VBSS" uzņems "VEF skolu". Šī pāra uzvarētājs cīņā par pusfinālu sacentīsies ar Ogres komandu.

"Vidzemes Augstskola" – "VEF kadeti" 75:76 (26:12, 21:20, 14:27, 14:17)"Vidzemes Augstskola": Mihailovs 17, Bergmanis 16 (5rp), Kliesmets 13 (5ab), Grīnbergs 11 (8ab), Eglītis 6 (5ab), Pāže 5 (6ab), Lišiks 4, Kliests 3."VEF kadeti": Blumbergs 19 (10ab), Krastiņš 17, Mežnieks 15 (17ab), Feikners 11 (5rp), Avenītis 5 (6ab), Caune 5, Melderis 2 (5ab), Skvarnavičs 2, Seipulāns.

Izmantotie resursi:basket.lv

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029