05.12.2017. 20:02

Maču aktīvāk uzsāka mājinieku, taču viesi neļāva viņiem atrauties. Trīs minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām rezultāts bija 19:17, bet tad „VEF Skolas” basketbolisti veica astoņu punktu izrāvienu, un pēc desmit nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 28:17. Otro ceturtdaļu labāk uzsāka viesi, un pēc trīs minūtēm jau viņi bija vadībā – 28:29. Taču rīdzinieki pārvarēja vājuma brīdi un pirmais puslaiks noslēdzās ar 50:37.

Spēles otro daļu valmierieši nospēlēja cerīgāk – visu deficītu atspēlēt neizdevās, bet sanāca pietuvoties viena metiena attālumā – 69:67. Noslēdzošajā ceturtdaļā komandas summā guva tikai 21 punktu, bet „VEF Skola” iemeta par vienu punktu vairāk, kas ļāva izcīnīt uzvaru ar 80:77. Neskatoties uz zaudējumu, „Valmiera Glass/ViA” palika LBL2 B grupas pirmajā vietā ar 21 punktu pēc 11 spēlēm – „VEF Skola” sagādāja valmieriešiem otro zaudējumu sezonā.

VEF Skola – Valmiera Glass/ViA 80:77 (28:17; 22:20; 19:30; 11:10)VEF Skola: Hlebovickis 23, Hudins 14, Lācis 11, Hermanovskis 11, Būmeisters 10, Zolovs 7, Emsiņš 2, Līnis 2Valmiera: Dubults 13, Ivanovs 13, Vēveris 11, Kalniņš 9, Kohanovs 9, Viņauds 7, Engers 7, Ermansons 6, Grīnbergs 2

Izmantotie avoti:Latvijas Basketbola savienība

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana