28.11.2017. 22:27

"Valmiera Glass/ViA" savā laukumā izcēlās ar iespaidīgu uzbrukuma spēli, katrā no ceturtdaļām gūstot vairāk par 30 punktiem un galarezultātā sagraujot ''Valkas SI/Smiltene'' komandu ar 137:72. Vismaz 13 punktus guva septiņu mājinieku basketbolisti, bet rezultatīvākais ar 27 bija Valters Vēveris. 17+14 Klāvam Dubultam. Viesu rindās 24 punkti Nikam Niklāvam Višņēvičam.

Valmieras komanda ir pārliecinoša B grupas līdere ar 10 uzvarām 11 spēlēs. ''Valka SI/Smiltene'' savukārt septiņu komandu konkurencē ir pastarīte un deviņās spēlēs iekrājusi tikai vienu uzvaru.

C grupas spēlē aizritēja līdzīgāka cīņa, bet vienalga izpalika saspringta galotne, un ''SC Mēmele/Bauskas BJSS'' pēdējā spēles ceturtdaļā apliecināja savu pārākumu pret DSN - 88:76. Uzvarētājiem laba spēle Ivaram Ziemītim, kurš guva 29 punktus un savāca 11 bumbas zem groziem. DSN Niks Salenieks 21 punktam pievienoja desmit rezultatīvas piespēles.

''SC Mēmele/Bauskas BJSS'' C grupā ar bilanci 4-6 ierindojas piektajā vietā septiņu komandu konkurencē, savukārt DSN (1-8) ierindojas pēdējā vietā.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība