22.12.2016. 21:35

Pirmais puslaiks aizritēja ar viesu pārsvaru, kas vienubrīd sasniedza pat deviņus punktus. Labi aizvadīta trešā ceturtdaļa (17:11) ļāva valmieriešiem atgūties un atkal pārņemt vadību, bet izšķirošie notikumi tika atstāti uz pašām beigām. Nepilnas četras minūtes pirms beigām Klāvs Dubults panāca pat plus pieci mājiniekiem (73:68), bet Ogre atbildēja ar septiņiem punktiem pēc kārtas, atkal pārņemot vadību. Divas minūtes pirms beigām Oto Grīnbergs ar tālmetienu panāca 76:75 mājiniekiem, bet Lasmanis atbildēja ar diviem precīziem sodiņiem.

Pusotru minūti līdz beigām Dubults iemeta tikai otro soda metienu, un rezultāts atkal kļuva neizšķirts (77:77). Nākamo 40 sekunžu laikā komandas pieļāva četras kļūdas, neizdevās arī vairs iemest no spēles, bet piecas sekundes pirms beigām Madars Kokins pārkāpa noteikumus pret Reini Ermansonu, un otrais stājās uz soda metienu līnijas. Kādreizējais Latvijas junioru izlases kandidāts trāpīja abus sodiņus, bet Ogre pēc minūtes pārtraukuma nogādāja bumbu līdz Sandrim Jēkabsonam, kura metiens gan nebija sekmīgs, un "Valmiera Glass/ViA" svinēja panākumu - 79:77.

Pa 20 punktiem uzvarētāju labā guva Rinalds Mihailovs un Klāvs Dubults, kuram arī septiņas atlēkušās bumbas. Oto Grīnbergam 15 punkti, bet Toma Kohanova kontā 11 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles. Ogrēniešiem ar 29 punktiem izcēlās Jānis Lasmanis, kuram arī 13 bumbas un piecas piespēles, 18 punkti Madaram Kokinam, bet Sandris Jēkabsons pievienoja 15 punktus un astoņas bumbas zem groziem.

Valmieriešiem šis bija septītais panākums deviņās spēlēs, savukārt Ogres komandai ceturtā neveiksme astoņās spēlēs.