15.02.2017. 23:09

„Turība” ātri izvirzījās vadībā ar 5:0, bet viesi tikpat ātri guva piecus punktus pēc kārtas, panākot 5:5. Pirmās ceturtdaļas turpinājumā laukuma saimnieki gan panāca visai stabilu, bet tālu no sāncenšiem aizmukt nespēja un pēc pirmajām desmit minūtēm 31:23.Arī otrajā ceturtdaļā valmierieši izrādīja pretestību un pāris reizes rīdzinieku pārsvars bija tikai +5, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar 52:42 par labu „Turībai”. Otrajā puslaikā izpaudās „Turības” pārākums un līderu uzvara ar 94:76 šaubas vairs nerādīja.

Uzvarētāju rindās ar 24 gūtajiem punktiem izcēlās Elvis Endzels, 18 punktus guva Rihards Adiņš, 17 punkti Dāvida Kārļa Muižnieka kontā. Zaudētājiem 23 punktus izcīnīja Reinis Ermansons.

Citā turnīra par 1.-12. vietu spēlē tikās kaimiņi turnīra tabulā, Ogre/Kumho Tyre-2” savā laukumā uzņēma Rīgas Stradiņa universitāti (RSU). Ar 85:60 pārāki bija ogrēnieši. Uzvarētājiem 24 punktus guva Sandis Bēts, savukārt zaudētājiem 15 punktus savāca Toms Šķipars.

Turnīrā par 13.-21. vietu līdervienība „Ventspils augstskola” ar 82:65 pieveica otrās pozīcijas īpašnieci DSN/”Sporta bodi”. Uzvarētāju rindās 19 punktus guva Reinis Krūmiņš, 16 – Deniss Vikentjevs. Zaudētājiem 18 punkti Nika Salenieka kontā.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība