18.10.2017. 20:35

Pirms šī mača abas komandas sev bija iekrājušas negatīvas bilances - "Turībai" tā bija 1-2, kamēr "Rīga/DSN/Sporta bode" joprojām nebija izcīnījusi nevienu uzvaru (0-2).

Spēles sākumā nedaudz pārliecinošāk uzbrukumā darbojās "Rīga/DSN/Sporta bode", kas ieguva sešu punktu pārsvaru (11:5, 13:7), tomēr pirmā ceturkšņa otrajā daļā "Turība" veica 13:2 izrāvienu, iegūstot sev +5 (20:15). Mājinieki līdzīgi nospēlēja arī puslaika noslēgumā, kad šoreiz ar 13:1 atrāvienu savu pārsvaru palielināja līdz +16 (45:29).

Otrajā puslaikā studentu handikaps vienubrīd sasniedza pat 24 punktu atzīmi (58:34). Līdz trešā ceturkšņa beigām "Rīga/DSN/Sporta bode" gan spēja gūt desmit bezatbildes punktus un pietuvoties līdz 44:58. Pēdējā ceturtdaļā "Turība" vadību noturēja, pierādot savu pārākumu ar rezultātu 79:61.

Uzvarētāju komandas labā 18 punktus guva, kā arī četras atlēkušās bumbas savāca Aivars Stikuts, kamēr viesiem double double (16 pti. + 11 a.b.) Jāņa Gertnera kontā.

BA Turība - BJBS Rīga/DSN/Sporta bode 79:61 (20:15, 25:14, 13:15, 21:17)BA Turība: Stikuts 18, Muižnieks 15, Blumbergs 11, Doroškevics 10 (5rp), Avotiņš 10, Stacēvičs 6, Klegeris 5 (6ab), Mihailovs 4, Zutis, Salmiņš, Kalniņš, Golubevs.BJBS Rīga/DSN/Sporta bode: Gertners 16 (11ab), Bērziņš 13 (9rp), Salenieks 13, Hermanis 8, Helmanis 5, Antoms 2, Niedra 2, Kaugars 2, Stašāns, Feierbergs, Vasiļevskis.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230