20.01.2017. 19:59

LBL 2. divīzijas turnīrā pirmajā posmā 21 komanda bija sadalīta trīs grupās, bet turpinājumā ir divas grupas - 12 spēcīgākās komandas un 13. līdz 21. vietu ieguvušās vienības. TOP12 grupā šajā vakarā 9. vietā esošā RTU uzņēma ''OC Limbaži'', kas atradās vienu pozīciju augstāk.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā RTU studentiem bija lielas problēmas aizsardzībā, bet ar solīdu uzbrukumu izdevās turēt līdzi rezultātā - 23:28. Izšķirošo izrāvienu Limbaži principā veica jau otrajā ceturtdaļā, pēc kuras atradās vadībā ar visai drošu 56:31. Intrigu sagādāt šajā spēlē RTU nespēja, un Limbažu basketbolisti izcīnīja graujošu uzvaru ar 96:77.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 16 punktiem bija Rolands Brenčs, bet Armands Ošiņš pievienoja 14 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Pēc šīs spēles ''OC Limbaži'' pakāpušies uz septīto vietu.

Visas 12 pirmās finālgrupas komandas, kā arī četras labākās otrās grupas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīrā. Astotdaļfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā, bet sākot ar ceturtdaļfinālu, cīņa ritēs līdz 2 uzvarām (finālā – līdz 3).

RTU - OC Limbaži 77:96 (23:28, 8:28, 19:22, 27:18)RTU: Bērziņš 16, Grabovskis 11, Bērziņš 8, Mastiņš 7, Rozenšteins 7, Bikovs 7, Jankovskis 5, Aņisimovs 3, Stalidzāns 2OC Limbaži: Brenčs 16, Ošiņš 14, Veinbergs 12, Penka 11, Ozols 9, Veide 9, Zaļaiskalns 8, Līcītis 8, Kārklis 6, Demidovs 3

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība