17.10.2015. 15:30
Sestdien, 17.oktobrī, Gulbenē, tika aizvadīta Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) B grupas spēle starp mājiniekiem - Gulbenes “Buki/BJSS” un RSU studentu vienību. Līdzīgā cīņā ar 84:76 uzvaru izcīnīja LBL2 kopvērtējuma līderi, RSU basketbolisti, kas spēles pēdējā ceturksnī salauza gulbeniešu pretestību.

Pirmā ceturtdaļa tika aizvadīta līdzīgā cīņā. Abas komandas meta ar līdzīgu precizitāti un pirmo ceturtdaļu ar minimālu divu punktu pārsvaru (20:18) uzvarēja RSU komanda. Spēles turpinājumā vadības grožus pārņēma gulbenieši, kas daudz veiksmīgāk cīnījās zem groza, izcīnot vairākas uzbrukuma bumbas, pēc kurām vieglus punktus guva gulbeniešu spēlētāji. Puslaiks noslēdzās ar deviņu punktu pārsvaru (44:35) bukiem par labu, lielā mērā pateicoties komandas solīdajai precizitātei, no spēles, pirmajā puslaikā.

Otrais puslaiks tika aizvadīts rīdzinieku zīmē. Trešo ceturtdaļu uzsākot iedzinējos ar deviņiem punktiem, RSU basketbolisti pakāpeniski, līdz ceturtdaļas beigām, spēja izlīdzināt rezultātu. Pēdējās ceturtdaļas pusē, RSU uzbrucējs Svens Vilks realizēja precīzu tālmetienu iegūstot savai komandai pārsvaru, ko RSU neizlaida no rokām līdz pat spēles beigām, uzvarot gulbeniešus ar 84:76. Rīgas

Stradiņa universitāte izvirzās pārliecinošā vadībā LBL2 B grupā, nepiedzīvojot vēl nevienu zaudējumu nospēlētajās četrās regulārās sezonas spēlēs.

"Buki/BJSS" – "RSU" 76:84 (18:20, 26:15, 18:27, 14:22)Buki/BJSS: Mediss 15 (6 kļ.), Lūsis 14, Elksnis 13, Caune 10, Savčenko 8, Plivda 6, Liepiņš 5, Kalniņš 3, Vanags 2RSU: Benefelds 20, Vilks 19, Ikstens 19, Šķipars 11, Šapovalovs 10, Vegners 2, Upesleja 2, Putniņš 1