26.12.2012. 22:02

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā šovakar pie panākuma tika "Rīga/Rīdzene/LU", kas savā laukumā ar rezultātu 77:68 pieveica "Rīga/DSN" vienību. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Artūrs Lūsis, kura kontā šodien 24 punkti.

Pirmās desmit spēles minūtes bija līdzīgas un rezultāts auga vienmērīgi un, skanot pirmās ceturtdaļas beigu svilpei, nelielu pārsvaru iekrāja viesi - 17:13. Kad pirmajā puslaikā bija atlikušas divas minūtes, mājiniekiem bija -2 (31:33), tomēr līdz puslaika pārtraukumam viesi veica 9:1 izrāvienu, tādējādi pēc pirmajām 20 minūtēm viesiem +10 (42:32).

Trešajā desmitminūtē "Rīga/Rīdzene/LU" uzvarēja ar 23:11, tādējādi pirms pēdējās ceturtdaļas mājiniekiem jau +2 (55:53). Pēdējās ceturtdaļas pirmajās divās minūtēs mājinieki veica izrāvienu 9:2, kas ļāva iekrāt jau komfortablo +9 (64:55), ko līdz spēles beigām izdevās arī noturēt – 77:68.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Artūrs Lūsis, kura kontā šodien 24 punkti. Tikmēr ar "double-double" izcēlās Klāvs Strazdiņš, kurš guva 16 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Tikmēr zaudētāju sastāvā Rihards Adiņš guva 22 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.