23.11.2013. 22:33
Astoto uzvaru astoņās spēlēs Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) izcīnīja "Ventspils Augstskola", kas izbraukumā ar 82:64 pieveica VEF kadetus. Savukārt pirmo neveiksmi piedzīvoja "Baltijas Tranzīta serviss" (BTS), kas viesos ar 76:81 piekāpās "Pārdaugavai"/LU.

"Baltijas Tranzīta serviss" līdzšinējās astoņās spēlēs nebija piedzīvojis nevienu zaudējumu, ieskaitot maču pret citu grupas līderi "Rīgas Stradiņa universitāti" (73:68), un arī šovakar ilgu laiku atradās vadībā. BTS pārsvars turējās ap desmit punktu robežu, taču "Pārdaugava"/LU, vairāk nekā 20 minūtes atrodoties iedzinējas lomā, trešajā ceturtdaļā beidzot panāca un arī apsteidza pretiniekus – 57:53.

Noslēdzošajā ceturtdaļā turpinājās sīva cīņa, tomēr galotnē mājiniekiem izdevās atrauties un sasniegt septiņu punktu pārsvaru (77:70). BTS pamatlaika pēdējā minūtē to samazināja līdz minimumam (76:77), taču "Pārdaugava"/LU neizlaida uzvaru no rokām – 81:76. Mājiniekiem ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Kārlis Večens, bet viesiem 21 punktu guva Mārtiņš Auns. "Pārdaugavai"/LU, kas vakar nokoda arī RSU (87:82), tā bija sestā uzvara deviņās spēlēs.

Tikmēr perfekto sēriju turpina A grupas favorīte "Ventspils Augstskola", kas gandrīz visu maču atradās vadībā un ar rezultātu 82:64 sagādāja VEF kadetiem trešo zaudējumu astoņās spēlēs. Mājiniekiem vairāk nekā pusi punktu guva Kristaps Pļavnieks (33), bet uzvarētājiem uguņoja Iļja Gromovs – 24 punkti un 20 atlēkušās bumbas. Kurzemniekiem 20 punktus sakrāja Roberts Pāže.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība