22.01.2016. 22:05
Piektdienas vakarā pie uzvarām Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā tika "Rīga/Pārdaugava/LU" un "Gulbenes Buki/BJSS".

A grupā "Pārdaugava/LU" savā laukumā Rīgas sporta skolu derbijā apspēlēja "Rīga/DSN/Sporta bode". Lai gan puslaikā vēl vadībā atradās viesi, trešajā ceturtdaļā uzvarot ar 23:9, "Pārdaugava/LU" ielika pamatus uzvarai un, skanot beigu sirēnai, tablo vēstīja 69:61.

Kārlis Večens uzvarētāju labā guva 24 punktus, bet bijušais DSN audzēknis Inguss Immers pievienoja 17 punktus. Viesu labā 22 punkti un sešas atlekušās bumbas Ričardam Pinnem. "Pārdaugava/LU" tika pie devītās uzvaras 15 spēlēs, kamēr DSN vienībai 11. zaudējums 16 aizvadītajos mačos.

B grupā "Gulbenes Buki/BJSS" viesos ar 82:67 pieveica RTU. Kaspars Cipruss izcēlās ar septīto "double-double" astoņās aizvadītajās spēlēs - 19 punkti un 16 bumbas. Ronalds Elksnis pievienoja 19 punktus, septiņas bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Rīdzinieku rindās ar 17 punktiem izcēlās Edgars Grigorjevs.

"Bukiem" šī bija septītā uzvara 16 mačos un RTU tieši tāda pati bilance.