17.01.2013. 23:16

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijā šovakar tika aizvadītas četras spēles. Pie panākumiem tajā tika „VEF skolas”, „Rīgas/DSN”, „Ogres/LDz Cargo” un „VEF – LSPA” basketbolisti.

„VEF skola” izšķirošo pārsvaru mačā ar „Kvēle / SC Mēmele” basketbolistiem iekrāja jau pirmajā mača puslaikā. Lai gan laukuma saimnieki spēli iesāka nedaudz veiksmīgāk, jaunie vefieši atbildēja ar 10:0 izrāvienu un jau pirmās ceturtdaļas vidū panāca itin drošu vadību, pirmo spēles nogriezni noslēdzot ar astoņu punktu pārsvaru – 28:20. Mača turpinājumā mājinieki jūtami pietuvoties nespēja, piedzīvojot astoto zaudējumu 17 spēlēs – 75:85. Uzvarētāju rindās 22 punktus guva Kristaps Pļavnieks, zaudētājiem rezultatīvākais ar 25 bija Armands Seņkāns.

Valmieras 5. vidusskolā spēkus tikmēr samēroja „Vidzemes Augstskola” un „Rīgas/DSN” komandas. Aizvadot lielisku otro mača puslaiku, uzvaru spēlē svinēja viesi no Rīgas (72:63), kuru rindās 40 punktus guva Edgars Lasenbergs. „Vidzemes Augstskolas” rindās ar 18 rezultatīvākais bija Artūrs Kīns.

Spraiga cīņa risinājās Ogrē, kur vietējā „Ogres/LDz Cargo” vienība uzņēma „Līvānu” komandu. Šajā cīņā uzvarētāji tika noteikti tikai mača pēdējās minūtēs. Nedaudz pārāki šoreiz bija mājinieki, svinot uzvaru ar 66:64. Uzvarētāju rindās 19 punktus guva Raimonds Pabrieža, zaudētāju – 13 punkti LBL 2. divīzijas vērtīgākā spēlētāja Didža Bērziņa kontā.

Tikmēr mačā Jelgavā „VEF LSPA” komanda neatstāja nekādas cerības „Jelgava 2” basketbolistiem, sagraujot mājiniekus ar rezultātu 80:48. Viesu labā 15 punktus guva Guntars Srāķis, mājinieku rindās rezultatīvākais ar 13 bija Uvis Strogonovs.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga