08.01.2016. 23:50
Piektdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā tika aizvadītas četras spēles un lielāko intrigu sagādāja "OC Limbaži" un "Mārupes SC" komandu tikšanās, kas noslēdzās ar mārupiešu uzvaru pagarinājumā - 88:85.

Trešās ceturtdaļas vidū Toms Bitītis ar trīspunktnieku panāca +11 limbažniekiem (60:49), tomēr viesi nebija gatavi izkārt balto karogu. Gluži pretēji - pēdējās ceturtdaļas sākumā 35 sekunžu laikā Jānis Ramšs un pagājušā mēneša līgas MVP Nauris Metnieks ar 2+1 gājieniem, kā arī Artūrs Kramiņš ar tālmetienu panāca izlīdzinājumu (69:69). Piecas minūtes pirms beigām viesiem jau plus pieci (76:71), bet mājinieki atguvās un pusotru minūti pirms beigām Rolands Brenčs ar trīspunktnieku panāca 79:79.

Ar tādu rezultātu mača pamatlaiks arī noslēdzās, un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums. To ar pieciem punktiem pēc kārtas sāka mārupietis Toms Straudovskis un, lai arī vairākkārt Limbažu komanda pietuvojās līdz mīnus viens, viesi vadību vairs neatdeva. Astoņas sekundes pirms beigām Straudovskis ar diviem punktiem panāca beigu rezultātu - 88:85.

Uzvarētāju labā Toms Straudovskis un Mārtiņš Motivāns guva pa 21 punktam, pirmajam arī astoņas atlēkušās bumbas, bet Motivānam septiņas izprovocētas piezīmes. Limbažu labā 20 punkti, septiņas bumbas un sešas rezultatīvas piespēles Rolandam Brenčam, bet Vents Veinbergs pievienoja 17 punktus.