08.03.2017. 22:55

Spēles sākumā mājinieki pat uz neilgu brīdi izvirzījās vadībā ar piecu punktu pārsvaru - 13:8. Tomēr no šāda vājuma brīža LU basketbolisti ātri atguvās - jau pēc pirmās ceturtdaļas viesi, ar 19:3 izrāviena palīdzību, bija izvirzījušies 11 punktu vadībā - 27:16. Šāda tendence turpinājās līdz pat rezultātam 41:16, kad viesi jau bija veikuši iespaidīgu 33:3 izrāvienu. Puslaiks noslēdzās ar graujošu +30 (56:26) par labu LU.

Lieki teikt, ka atlikušais bija vairs tikai formalitāte - otro puslaiku LU uzvarēja ar "tikai" 13 punktu pārsvaru, kas spēles beigās deva uzvaru ar +43 (103:60).

Rezultatīvākais ar 24 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija LU spēlētājs Daniels Minajevs. Mājiniekiem ar 11 punktiem izcēlās Gustavs Kārlis Kampuss.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienībaLU basketbols - Latvijas Universitāte

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa