16.02.2017. 19:19

Spēles sākumu sekmīgāk uzsāka “VEF skola”, panākot 5:0. Taču turpinājumā rezultāts uz tablo izlīdzinājās. Pirmās ceturtdaļas izskaņā “LU/BS Rīga” pārņēma iniciatīvu un izvirzījās vadībā. Otrajā ceturtdaļā jaunajiem “vefiešiem” radās grūtības ar punktu gūšanu, kamēr viesu pārsvaru tuvojās desmit punktu pārsvaram. “VEF skola” spēlētājiem pagalam nesekmējās ar tālmetienu realizāciju, pirmā puslaika izskaņā bija izmesti deviņi tālmetieni, bet neviens no tiem nebija sekmīgs. Pēc pirmā puslaika vadībā atradās viesu komanda ar rezultātu 47:38.

Pēc pārtraukuma “VEF skola” spēlētāji centās samazināt rezultāta starpību, tomēr tas īsti neizdevās. Pretinieku komanda kontrolēja spēles ritējumu, trešās ceturtdaļas vidu panākot vienpadsmit punktu pārsvaru (57:46). “LU/BS Rīga” ceturtdaļas beigās komandas pārsvars sasniedza jau piecpadsmit punktus. Pēdējā ceturtdaļā jaunie “vefieši” veica izrāvienu 9:0, tādējādi samazinot savu deficītu līdz septiņiem punktiem. Tomēr sīvākas cīņas par uzvaru nebija un “LU/BS Rīga” svinēja uzvaru ar rezultātu 92:76.

Rezultatīvākais uzvarētāju labā ar 23 punktiem bija Dāvis Klegeris, viņam ar 21 punktu piebalsoja Ričards Melderis. “VEF skola” sastāvā 23 punktus guva Eduards Hāzners.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana