07.11.2013. 21:40
Savu otro uzvar šīs sezonas LBL-2 turnīrā izcīnījusi „Jugla/Sport 2000”, kura ar 76:65 pieveica Jēkabpils otro komandu. Par rezultatīvāko šajā mačā kļuva Kristians Kārkliņš ar 23 punktiem.

Pēc samērā līdzīga pirmā puslaika, kurā nelielu pārsvaru (42:36) bija ieguvusi mājiniece Jēkabpils-2 komanda, otrajā puslaikā arvien skaidrāk kļuva izjūtams „Jugla/Sport 2000” pārākums zem groziem. Visā mačā tā savāca par 11 atlēkušajām bumbām vairāk nekā pretiniece (50:39).

Lielisku punktu gūšanas tempu bija uzņēmis Juglas uzbrucējs Kristians Kārkliņš, kurš guva 23 punktus, un Jorens Duļevskis, kurš saviem 16 punktiem pievienoja arī septiņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles.

Taču par galveno „Jugla/Sport 2000” uzvaras iemeslu kļuva tās lieliskā aizsardzība ceturtajā ceturtdaļā, kad jēkabpilieši spēja gūt tikai septiņus punktus, kamēr Julga iemeta 20, un uzvarēja ar 76:65. Tā bija Juglas otrā uzvaras sezonas septiņās spēlēs, kamēr Jēkabpils-2 piedzīvojusi zaudējumus piecos mačos no sešiem.

Jēkabpils rindās trīs spēlētāji - Matīss Čaupjonoks, Artis Arnītis un Matīss Caune – guva pa 12 punktiem.

(19:19, 23:17, 16:20, 7:20)

Izmantotie resursi:LBL II