13.10.2017. 23:45

Jelgavnieki, viesojoties Limbažos, otrās ceturtdaļas izskaņā nonāca iedzinējos ar 11 punktu deficītu, bet puslaiku noslēdza ar 31:40. Tomēr jelgavnieki nepadevās un veiksmīgi aizvadīja otro puslaiku. Pēc trešās ceturtdaļas izdevās panākt neizšķirtu (55:55), bet visā mačā BK „Jelgava” svinēja panākumu ar 84:80.

Pērnās sezonas bronzas medaļu ieguvēji „Ķekavas” basketbolisti izbraukumā tikās ar RTU komandu, izcīnot pārliecinošu panākumu 111:79. Izšķirošo izrāvienu viesi veica spēles trešajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 36:12, panākot graujošu 94:49. Uzvarētājiem 26 punktus guva Nauris Miezis, zaudētājiem ar 18 punktiem izcēlās Mārtiņš Bērziņš.BA „Turība” ar 71:55 pieveica citu studentu vienību RSU. 17 punktus uzvarētājiem izcīnīja Dāvis Klegeris, savukārt zaudētājiem 12 punkti Armanda Gintera kontā.

„Valmiera Glass/Vidzemes augstskola” ar 102:70 sagrāva „Ogri”. Savukārt „Kandava/Compor” sīvā cīņā tikai ar divu punktu pārsvaru pieveica „Ventspils Augstskolu” (61:59).

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga