17.02.2017. 22:39

Maču starp RTU un „Jelgava”/BJSS veiksmīgāk sākuši jelgavnieki, izvirzoties vadībā ar 8:5, bet sekoja RTU izrāviens līdz 11:8 pirmās ceturtdaļas vidū un studenti saglabāja pārsvaru, noslēdzot to ar 21:17. Otrajā ceturtdaļā rīdzinieku pārsvars dažreiz sasniedza +8, bet pirmā puslaika beigās jelgavniekiem izdevās vispirms pietuvoties, bet puslaika izskaņā arī panākt izlīdzinājumu (40:40).

Otrā puslaika sākumā jelgavnieki cīnījās lieliski, ātri panākot +7 (51:44) un turpmāk iedzinēju lomā jau bija RTU basketbolisti. Pakāpeniski palielinot pārsvaru, jelgavnieki beigu beigās pārliecinoši uzvarēja ar 97:75.Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kalvis Krūmiņš, 17 punkti Edgara Krūmiņa un Ronalda Elkšņa kontā. Zaudētājiem 18 punktus izcīnīja Lauris Bērziņš, 15 – Kārlis Helmanis.

Citā mačā starp RSU un OC „Limbaži” basketbolistiem viesi no Limbažiem kontrolēja spēles gaitu visu pirmo puslaiku, noslēdzot to ar 53:39. RSU vienība lūzumu cīņā panāca trešajā ceturtdaļā, uzvarot to ar 24:12, bet spraigā galotnē svinēja smagu uzvaru ar 85:83. Uzvarētājiem 24 punktus guva Ivars Ikstens, 20 – Aleksis Valts Putniņš. Zaudētāju rindās plosījās Armands Ošiņš, kurš guva 30 punktus.

Vēl „Valmiera/Glass/Vidzemes augstskola” mājās ar 92:80 uzvarēja „Līvānus”. Uzvarētājiem 23 punkti Valtera Vēvera kontā, zaudētājiem ar 27 punktiem izcēlās Daumants Pabrieža.

Turnīrā par 13.-21. vietu „Madona”/BJSS ar 114:73 sagrāva BJBS „Rīga/Rīdzene” vienību. Martins Terels Barets uzvarētāju rindās guva 36 punktus. Zaudētājiem 24 punktus guva Kristaps Vītoliņš.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga