14.02.2017. 22:51

Maču Zemgales Olimpiskajā centrā veiksmīgāk sākuši viesi, pēc divām nospēlētajām minūtēm panākot 5:0, bet pirmās ceturtdaļas vidū saglabājot +5 (13:8). Taču tad nepilnu divu minūšu laikā sekoja laukuma saimnieku izrāviens (10:0) un jau 18:13 par labu jelgavniekiem, bet pirmajai ceturtdaļai noslēdzoties jau 25:18 par labu Jelgavas komandai. Otrajā ceturtdaļā Jelgava/BJSS turpināja dominēt un puslaika pārtraukumā tās pārsvars sasniedza jau 55:40.Lai gan mača izskaņā gulbeniešiem izdevās pietuvoties līdz desmit punktu attālumam, jelgavnieku uzvaras šaubas nerādīja.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais vīrs ar 23 gūtajiem punktiem bija komandas kapteinis Edgars Krūmiņš. 19 punktus sakrāja Andris Justovičs. Zaudētājiem 30 punkti Māra Baranovska kontā.

Turnīrā par 13.-21. vietu „VEF skola” savā laukumā ar 98:71 pārliecinoši pārspēja „Jēkabpils-2” vienību. Izšķirošo pārsvaru jaunie vefieši guva mača otrajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar +17. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājiem ar 28 punktiem bija Nikolajs Zotovs, bet 24 punkti un desmit atlēkušās bumbas ir Oskara Jakuba Hlebovicka kontā. Zaudētājiem pa 13 punktiem guva Reinis Avotiņš un Edijs Stiebriņš.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933