28.10.2015. 21:46
Trešdien, 28.oktobrī Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) A grupas ietvaros tika aizvadītas divas spēles, starp "Līvāni" un "Pārdaugava/LU", kā arī BS "Ogre" un "Jugla/Emerald" komandām. Trešo panākumu sezonā izcīnīja "Pārdaugava/LU" komanda, kas ar rezultātu 88:67 pārspēja "Līvāni" vienību. Ogres 1.vidusskolā mājinieki BS "Ogre" basketbolisti spēles pagarinājumā pārspēja "Jugla/Emerald" ar 81:80.

Spēles pirmo ceturtdaļu ar trīs punktu pārsvaru, nedaudz veiksmīgāk aizvadīja viesi no Rīgas - "Pārdaugava/LU", kas izmantojot līvāniešu 11 kļūdas pirmajā ceturtdaļā ieguva nelielu pārsvaru - 19:16. Otrā ceturtdaļa aizritēja diezgan rezultatīvi, abām komandām gūstot pa 24 punktiem un uzlabojot kopējo metienu precizitāti. Lieliski pirmo puslaiku aizvadīja rīdzinieku spēlētājs Inguss Immers, kurš nospēlētajās 14 minūtēs guva 18 punktus (5/7 3pt.), tikmēr mājinieku spēka uzbrucējs Nauris Maskalāns izcēlās ar gūtiem 11 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām.

Trešās ceturtdaļas vidū pēc pāris sekmīgiem Eduarda Vīksnas uzbrukumiem, Līvānu komanda jau bija ieguvusi divu punktu pārsvaru. Tomēr, rīdzinieki ātri vien atguva vadību spēlē veicot 7-0 izrāvienu ceturtdaļai noslēdzoties ar 65:59. Turpinot pārāk bieži kļūdīties, līvānieši nespēja atspēlēties un gala rezultātā piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.Iespaidīgu spēli aizvadīja "Pārdaugava/LU" aizsargs Inguss Immers, kurš 28 minūšu laikā pretinieku grozā raidīja 36 punktus, ar teicamu 8/10 precizitāti no tālienes.

“Pārdaugava/LU” - “Līvāni” 88:67 (19:16, 24:24, 23:19, 22:8)

Līvāni: Vīksna 17, Maskalāns 13 (12 atl.b.), Ķikuts 12 (7 atl.b., 8 kļ.), Norkārkls 12, Pabrieža 7 (6 rez.p., 7 kļ.), Zarāns 3, Praņevskis 2, Kingovskis 1, GolubevsPārdaugava/LU: Immers 36 (8/10 3pt.), Grīnbergs 16 (6 rez.p.), Arnītis 13, Morics 12, Ozolinkevičs 5, Dronka 2, Ozoliņš 2, Melderis 2, Bebrišs, Klegeris, Ponomarenko

BS "Ogre" – Jugla/Emerald 81:80 (14:16, 20:11, 17:20, 19:24, OT-11:10)

BS Ogre: Kokins 24, Atelbauers 19, Jansons 12, Rudzītis 11, Sīviņš 8, Gulāns 3, Blankveins 2, Briedis 2, Onckulis, Jaundālders, Nīgalis, LapiņšJugla/EMERALD: Vīksne 28, Krastiņš 24, Pētersons 7, Stikuts 7, Ščerbinskis 7, Jašuks 4, Bulāns 3, Borovskis, Kļaviņš, Keziks, Tiļčiks, Liepiņš