08.10.2017. 14:44

Šodienas vienīgajā LBL2 spēlē LU/”Rīga” uzņēma Valmieras komandu. Pēc līdzvērtīgi aizvadīta pirmā puslaika, kurā ar 46:43 uzvarēja mājinieki, otrajā puslaikā LU komandai izdevās krietni palielināt savu pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā LU ielaida tikai 12 punktus, bet mača izskaņā gandrīz arī sasniedza 100 punktu robežu, beigās svinot uzvaru ar 95:78.

LU/”Rīgai” šī bija otrā uzvara sezonas pirmajās divās spēlēs, kamēr „Valmiera Glass/Vidzemes Augstkolai” pirmais zaudējums.

Uzvarētāju sastāvā ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Alberts Putāns, kurš trāpīja četrus no pieciem tālmetieniem. 19 punktus pievienoja Aivis Lenmanis, kuram arī 12 atlēkušās bumbas un trīs piespēles. Kopumā Rīgas komandas sastāvā vismaz desmit punktus guva seši dažādi spēlētāji.

Savukārt Valmierai gandrīz divas trešdaļas punktu guva divi spēlētāji. Oto Grīnbergs sameta 30 punktus un savāca deviņas atlēkušās bumbas, kamēr Ervīns Ivanovs pievienoja 20 punktus.

Izmantotie resursi:FIBA LiveStats

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa