21.01.2015. 23:00
Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) vienīgajā spēlē ''RNS-D/Līvāni'' izbraukumā izcīnīja uzvaru, ar rezultātu 75:70 pārspējot ''DSN/Sporta Bodi''. Lieli nopelni uzvarā bija Tomam Celmiņam, kurš pretinieku grozā sabēra 28 punktus.

Grupā, kurā sešas komandas cīnās par 11.-16. vietu, šodien aizvadīta vienīgā LBL2 spēle. ''Daugavas'' sporta namā mājinieki DSN/Sporta Bode (2-4) uzņēma grupas līderus ''RNS-D Līvāni'' (4-2). Spēles rezultātu ar rezultatīvu divpunktu metienu atklāja viesu uzbrucējs Toms Celmiņš, taču ievērojamu pārsvaru neviena komanda pirmajā ceturtdaļā iegūt nespēja. Otrajā ceturtdaļā tieši Celmiņš bija tas, kurš nepilnās četrās minūtēs guva deviņus punktus, kas ļāva ''Līvāniem'' iegūt komfortablāku pārsvaru (25:17). Ceturtdaļas otro daļu labāk aizvadīja mājinieki, kuri pēdējā puslaika sekundē (Kristapa Salmiņa divpunktu metiens) sadeldēja rezultāta starpību līdz četriem punktiem (25:29).

Trešajā ceturtdaļā abas komandas apmainījās ar vadības grožiem un pēc trešās ceturtdaļas rezultāts jau vēstīja par piecu punktu pārsvaru mājiniekiem (53:48). Taču pēdējo vārdu šajā spēlē teica viesi, kuri ceturtās ceturtdaļas vidū pamanījās aizbēgt ar 11 punktu izrāvienu, kas no viena punkta deficīta (56:57) pārvērtās par stabilu pārsvaru (67:57), kuru izdevās novest līdz uzvarai ar rezultātu 75:70. Rezultatīva spēle uzvarā Tomam Celmiņam, kuram 28 punkti (3p 4/7, 2p 7/11, 1p 2/4), četras atlēkušās bumbas, bet arī piecas kļūdas. Zaudētāju rindās 18 punkti Kristera Zorika kontā.

''Līvāniem'' nākamā spēle paredzēta 6.februārī izbraukumā pret RTU studentiem, kamēr ''DSN/Sporta Bode'' 29.janvārī Vidzemes Olimpiskajā centrā centīsies pārspēt ''Valmiera/VBSS'' komandu.

''DSN/Sporta Bode'' - ''RNS-D/Līvāni'' 70:75 (15:16, 10:13, 28:19, 17:27)DSN/Sporta Bode: Zoriks 18p., Pinne 15, Saulītis 11, Salmiņš 7, Barbejs 6, Dembskis 5, Kokins 4, Ozoliņš 3, Banga 1, Tipāns, Vegners.RNS-D Līvāni: Celmiņš 28, Ķikuts 17, Kazāks 13, Indrikovs 8, Maskalāns 4, Indāns 3, Norkārkls 2, Skrējāns, Kingovskis, Zarāns, Praņevskis.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība