16.11.2017. 22:11

Visnotaļ līdzvērtīgā pirmajā ceturtdaļā abas komandas apmainījās ar vadības grožiem, tomēr pašās beigās nelielu pārsvaru ieguva ogrēnieši - 22:19. Kā vēlāk izrādījās, tad viesi savu vadību vairs neizlaida, pakāpeniski to palielinot. Pēc spēles pirmās daļas BS "Ogre" bija ieguvusi 11 punktu handikapu - 45:34.

Arī otrajā puslaikā mača gaita būtiski nemainījās, "Ogrei" komfortabli spējot noturēties priekšā. "Valkas SI/Smiltene" tuvāk par deviņu punktu atstatumu tā arī netika. Noslēgumā viesiem uzvara ar 81:65. Ogres komandai šī bija pirmā uzvara astoņās aizvadītajās spēlēs, kamēr valcēniešiem sestais zaudējums septiņās cīņās.

Rezultatīvākais ar 28 gūtiem punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un sešām pārtvertām bumbām bija BS "Ogre" basketbolists Sandris Jēkabsons.

Valkas SI/Smiltene - BS Ogre 65:81 (19:22, 15:23, 12:18, 19:18)Valkas SI/Smiltene: Višņēvics 18 (8ab, 4kļ, 4pārķ.b), Vaivods 16, Šukteris 15 (12ab), Vītols 8 (7ab), Joksts 8, Brālītis, Čakārnis, Večens (7rp, 8kļ), Andersons, Nedēļa.BS Ogre: Jēkabsons 28 (9ab, 6pārķ.b), Lapāns 19 (8ab), Brencāns 14, Šteinbergs 4 (8ab), Briedis 4 (6ab), Kļaviņš 4 (6ab, 5kļ), Muižnieks 4 (4rp), Berkolds 4 (5kļ).

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība