03.05.2014. 19:11

Līdz ar to «Ventspils» sērijā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3-2, LBL finālā iekļūstot piecpadsmito reizi pēdējo septiņpadsmit sezonu laikā. Tajā «Ventspils» tiksies ar iepriekšējo trīs sezonu valsts čempionvienību «VEF Rīga».

Spēli sekmīgāk iesāka viesi, kas pēc piecām minūtēm bija vadībā ar 11:4, tomēr ventspilnieki panāca izlīdzinājumu 17:17, bet pēc pirmās ceturtdaļas joprojām bija iedzinējos ar 17:19.

Maču ļoti sekmīgi «Ventspils» sastāvā iesāka Džerajs Grānts, kurš otrās ceturtdaļas ievadā bija guvis pusi no savas komandas punktiem. Tieši amerikāņu leģionārs palīdzēja mājiniekiem veikt ļoti svarīgu izrāvienu un pēc puslaika mājinieki jau bija priekšā ar 40:29.

Spēles otrajā puslaikā «Ventspils» komandas līdera lomu uzņēmās Jānis Timma un palīdzēja mājiniekiem ilgstoši saglabāja drošu pārsvaru. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā viesi no 49:62 pietuvojās līdz 60:64. «Jēkabpils» komandai bija iespējas, lai pietuvotos vēl tuvāk, tomēr pēdējās minūtēs mājinieki nospēlēja pietiekami pārliecinoši, smagā cīņā sasniedzot LBL finālu.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 22 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Timma, Grānts pievienoja 19 punktus un septiņas bumbas zem groziem, bet ar 13 punktiem izcēlās Akselis Vairogs.

Savukārt «Jēkabpils» rindās 15 punktus iemeta amerikānis Trojs Bārnīss.

LBL finālsērija sāksies 7.maijā.

Kā ziņots, otrajā pusfināla sērijā «VEF Rīga» trijās ļoti smagās cīņās pieveica «Jūrmala»/«Fēnikss» komandu, sērijā svinot panākumu ar 3-0.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa