08.03.2013. 18:27

Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas iespējamā saīsināšana esot vien baumas, un pagaidām neviens no klubiem nav vērsies pie līgas vadības ar šādu priekšlikumu, portālam Sportacentrs.com pastāstīja LBL direktors Ēriks Ozols.

Iepriekš izskanējušas runas par to, ka līdz ar VEF dalību VTB Vienotās līgas izslēgšanas spēlēs varētu tikt saīsināta LBL finālsērija, kas ierasti ilgst līdz vienas komandas četriem panākumiem. Savā "radio 101" raidījumā "Overtime" šādu informāciju izplatīja bijušais VEF galvenais treneris, tagad aktīvs sporta notikumu apspriedējs Valdis Valters.

LBL direktors Ēriks Ozols sarunā ar portālu Sportacentrs.com noliedza, ka kāds no līgas klubiem būtu vērsies pie līgas vadības ar šādu iniciatīvu, norādot, ka tās ir vien tenkas.

"Šobrīd šādu jautājumu neesam apsprieduši. VEF komandai beidzies ULEB Eirokausa turnīrs, palikuši tikai VTB un LBL turnīri. Šaubos, ka viņi vēlētos samazināt savu spēļu skaitu," komentēja Ozols.

Šobrīd LBL regulārās sezonas turnīra tabulā pirmo vietu ieņem pēdējo divu gadu valsts čempione Rīgas VEF, bet otrajā pozīcijā atrodas "Ventspils". Tieši šo komandu duelis arī ir visticamākais LBL finālsērijā."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties