30.09.2016. 21:49

Spēles rezultātu otrās minūtes sākumā atklāja Roberts Freibergs, izvirzot "Celtnieku" vadībā, bet turpmāko minūšu laikā rīdzinieku savu pārsvaru pakāpeniski palielināja, panākot +6 desmitajā minūtē pēc Laura Eglīša metiena – 9:3. Turpinājumā rezultāts tik strauji nepieauga un MSĢ/LAT-98 pat spēja deficītu samazināt uz pusi (10:7), taču puslaika otro daļu atkal krietni pārliecinošāk aizvadīja mājinieki un pirmās 30 minūtes noslēdza jau ar deviņu vārtu pārsvaru – 22:13.

39.minūtē Artūrs Lazdiņš pirmoreiz panāca +10 (26:16) "Celtniekam", bet puslaika vidū pēc Helmuta Tihanova (rīdzinieku un Latvijas izlases vārtsargs aizvadīja pirmo spēli šosezon, tiesa, tikai pirmo puslaiku nospēlējot savā ierastajā pozīcijā, bet otro - kā laukuma spēlētājs – aut.) metiena tika sasniegts maksimālais atrāviens (+13 jeb 34:21). Spēles galotnē murjāņiešiem nedaudz izdevās atspēlēties, bet "Celtnieka" uzvara tik un tā pārliecinoša – 40:32.

Uzvarētāju labā 13 vārtus guva Artūrs Lazdiņš (attēlā), sešus pievienoja Kaspars Lisovskis, pa pieciem – Helmuts Tihanovs un Lauris Eglītis. Zaudētāju rindās deviņi vārti Raivim Gorbunovam, astoņi Emīlam Kurzemniekam.

Šajā nedēļas nogalē gaidāmas vēl divas SynotTip handbola Virslīgas spēles. Sestdien plkst. 13:00 debiju jaunajā Kauguru sporta kompleksā piedzīvos "Jūrmalas Sporta" handbolisti, kas uzņems Ludzas "Latgolu", bet svētdien cīņā par pirmo uzvaru šosezon laukumā dosies ASK/LSPA un Vaiņode.

Nedēļas nogalē tiks uzsākts arī Baltijas Handbola līgas turnīrs. Sestdien Latvijas čempioni Dobeles "Tenax" to sāks pret Igaunijas čempioniem "Polva Serviti", savukārt Latvijas vicečempioni "Celtnieks" svētdien savā laukumā uzņems Lietuvas vicečempionus Klaipēdas "Dragunas".

Celtnieks Rīga – MSĢ/LAT-98 40:32 (22:13)Celtnieks Rīga: Lazdiņš 13/1, Lisovskis 6, Tihanovs 5, Eglītis 5, Freibergs 3, Čikuts 2, Kļaviņš 2, Drukmanis 2, Balceris 2.MSĢ/LAT-98: Gorbunovs 9/1, Kurzemnieks 8, Pančenko 5, Jonuška 3, Usāns 2, Ignatjevs 2, Strazdiņš 2/2, Meikšāns 1.