05.09.2013. 08:59
Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) uz nenoteiktu laiku par dopinga lietošanu diskvalificējusi latviešu motokrosa ar blakusvāģiem braucēju Lauri Daideru, vēstīts FIM izplatītajā paziņojumā.

21.jūlijā ņemtajās dopinga analīzēs Daidera organismā konstatēta aizliegtā viela klenbuterols. Klenbuterols tika izgudrots, lai ārstētu hronisku bronhītu un astmu, savukārt negodīgi sportisti to parasti lieto, lai samazinātu taukaudu daudzumu un palielinātu muskuļu masu.

Pagaidām Daiders uz nenoteiktu laiku diskvalificēts un sacensībās nevar piedalīties, taču motosportistam ir tiesības pieprasīt B provi

Pasaules čempionāta kopvērtējumā 2011.gada pasaules vicečempions Lauris Daiders kopā ar brāli Jāni Daideru šobrīd ar 347 punktiem ieņem augsto trešo vietu, atpaliekot tikai no Beļģijas/Nīderlandes dueta Bena Andransena/Bena van de Bogārta (493) un Nīderlandes/Latvijas apvienotās ekipāžas Etjēna Baksa un Kaspara Stupeļa (398). Pasaules čempionātā vēl atlikuši trīs posmi – Francijā, Vācijā un Beļģijā.

Izmantotie resursi:Home | Fédération Internationale...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties