09.07.2015. 13:22
Latviju nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Erpā paredzētajā Eiropas čempionātā pārstāvēs pašmāju spēcīgākiem BMX riteņbraucēji, tostarp divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF)....

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kopumā Latviju Eiropas čempionātā pārstāvēs 71 sportists, no kuriem 15 iekļauti pieaugušo vai jaunatnes izlašu sastāvos.

Elites un junioru izlasē bez Štromberga startēs arī nedēļas nogalē kronētie Latvijas čempioni Rihards Veide un Sandra Aleksejeva, kā arī Edžus Treimanis, Kristens Krīgers, Helvijs Babris un Lelde Šuma.

Pērn elites grupā par čempionu kļuva Štrombergs, kuram tas bija otrais panākums pēc kārtas, bet labāko sešiniekā spēja iekļūt arī Treimanis.

Savukārt junioru konkurencē par vicečempionu kļuva Krīgers, kurš šogad jau startē elites grupā.

Sestdien sacensības Eiropas čempionātā norisināsies bērnu, jauniešu līdz 14 gadiem un krūzeru grupām. Šeit kopumā Latviju pārstāvēs 42 dalībnieki. Vairākās vecuma grupās Latvijas sportisti šosezon sevi apliecinājuši līdz šim aizvadītajos Eiropas kausa posmos, gūstot gan uzvaras, gan izcīnot citas godalgas. Finālbraucieni jauniešu grupās sāksies no plkst.15.40 pēc Latvijas laika.

Eiropas čempionāta kulminācija gaidāma svētdien, kad par čempiona titulu sacentīsies elites, junioru, vecāko jauniešu un amatieru grupu sportisti. Plkst.12.35 pēc Latvijas laika fināli notiks vecākajiem jauniešiem un amatieriem. Tikmēr elites un junioru grupu svarīgākie braucieni norisināsies plkst.16.50.

Jau vēstīts, ka jūnijā notikušajās Eiropas spēlēs Baku sacensību finālu dāmām sasniedza Aleksejeva, kura izcīnīja sesto vietu. Neveiksmīgas sacensības izvērtās Latvijas vīriem, jo Treimanis, Veide un Krīgers nepārvarēja pusfinālu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties