01.03.2015. 19:04

, LSM.LV - Sports

"RTU/Robežsardze" ar 1:3 piekāpās Tartu "Bigbank" un sērijā līdz divām uzvarām cieta neveiksmi ar 1:2. Sērijā vienīgo uzvaru "RTU/Robežsardze" guva mājās, bet turpinājumā abās spēlēs viesos zaudēja.

Savukārt "Poliurs/Ozolnieki" svētdien ar 1:3 atzina Tallinas "Selver" pārākumu un Igaunijas klubs ceturtdaļfināla sērijā nodrošināja uzvaru 2:1. Arī "Poliurs/Ozolnieki" sērijā vienīgo uzvaru izcīnīja mājas spēlē.

Jau sestdien ceturtdaļfinālā izstājās "Biolars/Jelgava", kas cieta divus zaudējumus pret Pērnavas volejbola klubu. Visi trīs izslēgšanas spēlēs iekļuvušie Latvijas klubi regulārajā sezonā turnīra tabulā ierindojās zemāk nekā pretiniekos nonākušās Igaunijas komandas. Četru finālā spēlēs arī regulārās sezonas uzvarētāji Tallinas TTU.