21.08.2014. 09:13
Šodien savu kārtējo treniņnometni sāks Latvijas vīriešu florbola izlase, kas turpina gatavoties gada nogalē Zviedrijas pilsētā Gēteborgā paredzētajam pasaules čempionātam. Nometnes laikā mūsu valstsvienība piedalīsies Valmierā notiekošajā starptautiskajā pirmssezonas turnīrā "Latvian Open", kur mērosies spēkiem ar vienu Šveices un diviem Somijas klubiem.

Šajā izlases nometnē, kuru vadīs valstsvienības galvenais treneris Īro Parviainens, uzsvars tiks likts tieši uz trim spēlēm, jo, piedaloties "Latvian Open 2014" vīriešu Elites grupā, mūsu labākajiem florbolistiem būs iespēja mēroties spēkiem ar trim spēcīgām sāncensēm – Šveices NLB līgas komandu "Unihockey Langenthal Aarwangen", kā arī divām Somijas vienībām - "Rauman SalBa" un "Classic", pēdējās no kurām nosaukums komentārus neprasa – viens no titulētākajiem somu klubiem.

Visas trīs Latvijas izlases spēles notiks Vidzemes olimpiskajā centrā: 22.augustā pulksten 17.00 ar "Rauman SalBa", 23.augustā pulksten 18.00 ar "Classic", bet 24.augustā pulksten 13.00 ar "Unihockey Langenthal Aarwangen". Elites grupas spēļu garums būs 3x20 minūtes.

Latvijas izlases kandidātu sarakstā ir visi tie paši spēlētāji, kuri šovasar divas reizes bija aicināti uz fiziskās sagatavotības nometnēm Priekuļos. Tiesa, ir viens izņēmums – personisku meslu dēļ pasaules čempionātā Zviedrijā nepiedalīsies viens no ilggadējiem valstsvienības līderiem – Jānis Jansons. Pieredzējušais uzbrucējs gan nav atmetis cerību pārstāvēt Latviju 2016.gada pasaules čempionātā, kas notiks Rīgā. Viņa vietā uz pārbaudi uzaicināts 1996.gadā dzimušais Zviedrijas latvietis Jakobs Karlsons. Zviedra un latvietes laulībā dzimušajam Karlsonam ir tiesības saņemt Latvijas pilsonību, piedevām – viņš tekoši runā latviešu valodā. Zviedrijā J.Karlsons spēlē klubā "IBF Örebro".

Turnīrā "Latvian Open 2014" mūsu izlasei būs jāiztiek bez "Cēsu alus/Lekringa" un "Ulbrokas/FS Masters" spēlētājiem, jo šie klubi šajā nedēļas nogalē piedalīsies citā starptautiskā turnīrā - "Tallink Floorball Tournament 2014", kas notiks Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tāda paša iemesla dēļ Valmierā neieradīsies arī abi mūsu somi – Morics Krūmiņš un Artis Raitums.

Nr.p.k. Vārds un Uzvārds P. Klubs
1. Andis Blinds V RTU/Inspecta
2. Anrijs Vents V Cēsu alus/Lekrings
3. Āris Aldiņš V Rubene
4. Elvis Holsts V Bauska
5. Ingus Laiviņš A Cēsu alus/Lekrings
6. Oskars Fīrmanis A RTU/Inspecta
7. Morics Krūmiņš A Nokian KrP (Somija)
8. Gatis Akūlovs A Rubene
9. Gatis Liepiņš A FBK Valmiera/ViA
10. Mārtiņš Broks A FBK Valmiera ViA
11. Krists Štelmahers A Ulbroka/FS Masters
12. Sandris Virsnītis A Lielvārde
13. Aivis Kusiņš A Lielvārde
14. Toms Mežotnis A Ķekava
15. Pēteris Zeltiņš A Bauska
16. Andris Malkavs A Cēsu alus/Lekrings
17. Ivo Balodis A SK Pārgauja
18. Ainārs Juškēvičs U Ulbroka/FS Masters
19. Artis Raitums U TPS (Somija)
20. Toms Akmeņlauks U Lielvārde
21. Artis Savins U Lielvārde
22. Atis Blinds U RTU/Inspecta
23. Mārtiņš Rajeckis U Lekrings
24. Mihails Kostusevs U Unihockey Langenthal Aarwangen (Šveice)
25. Jakobs Karlsons U IBF Örebro (Zviedrija)
26. Atis Stepāns U Rubene
27. Toms Niedre U Bauska
28. Gints Klēģers U Ķekava
29. Edžus Ceriņš U Ulbroka/FS Masters
30. Edžus Bunka U Ķekava
31. Aleksandrs Abramovs U Cēsu alus/Lekrings
32. Gints Bērtulis U Cēsu alus/Lekrings
33. Andris Rajeckis U Cēsu alus/Lekrings
34. Juris Gribusts U Lielvārde
35. Toms Bitmanis U FK Rīga
36. Kārlis Bulāns U RTU/Inspecta
37. Artūrs Jurševskis U Cēsu alus/Lekrings
38. Henrijs Uzraugs U RTU/Inspecta

Galvenais treneris: Īro ParviainensTreneris: Kristians BjorkstensTreneris: Artis MalkavsFiz. sagat. treneris: Ivars ČākursĀrste: Lilita LazdiņaFizioterapeite: Baiba RajeckaEkipējuma menedžeris: Oļegs GroševsIzlases menedžere: Maija Zēmele

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties